Prozac ve Atarax Pilot Olmayı Engeller mi?

Sefa777

Decapat
Bundan 2 yıl önce ailemin baskısı sonucu psikiyatri merkezine gittim ve doktor 2 tane ilaç yazdı. Birisi antidepresan (Prozac 20MG), diğeri ise uyku için (Atarax). Bu ilaçları aldım fakat hiç kullanmadım ve gitmedim. Sivil havacılık düşünüyorum. Pilot olabilir miyim? Eğer olamazsam bir çözümü var mıdır? Pilot olmayı çok istiyorum ve bu doğrultuda çalışıyorum. Bu sebepten kabul edilmezsem bu durum beni çok üzer. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler. Bu arada e-Nabız'dan kontrol ettim, gözüküyor.

@painkiller

THY Akademi ile mi yoksa dışardan paralı eğitim alarak mı?
Thy akademi düşünüyorum paralı eğitim rakamları çok uçuk benim için tabi thyde para alıyor ama sonrasında
Sürekli ve düzenli kullanan biri değilsen bir şey olmaz. Etkisi bile kalmaz vücudunda. Bir sıkıntı yaşamazsın pilotluk için merak etme.
Umarım ileride bir sıkıntı çıkarmaz. Kafama takılan bir soru daha var THY akademi pilotlardan bir ücret talep ediyor diyelim ki pilot olamadık yani elverişli değiliz bu para bizden her türlü alınıyor mu

Son düzenleme:
Umarım ileride bir sıkıntı çıkarmaz. Kafama takılan bir soru daha var THY akademi pilotlardan bir ücret talep ediyor diyelim ki pilot olamadık yani elverişli değiliz bu para bizden her türlü alınıyor mu?
Evet. Kurstan atılırsan girişte imzaladığın belgede senden tahsil edileceği yazıyor. Ayrıca şu sıra THY akademi kapanıyor sanırım. Yeni öğrenci almıyor ve içerideki öğrencilerden eğitimleri için ücret talep ediyor.

Evet. Kurstan atılırsan girişte imzaladığın belgede senden tahsil edileceği yazıyor. Ayrıca şu sıra THY akademi kapanıyor sanırım. Yeni öğrenci almıyor ve içerideki öğrencilerden eğitimleri için ücret talep ediyor.
Evet öğrenci alımı yok ve bir süre olmaz pandemi havacılık sektörünü kötü bir şekilde etkiledi ben ilerleyen zamanlarda düşünüyorum

Thy akademi düşünüyorum paralı eğitim rakamları çok uçuk benim için tabi thyde para alıyor ama sonrasında

Umarım ileride bir sıkıntı çıkarmaz. Kafama takılan bir soru daha var THY akademi pilotlardan bir ücret talep ediyor diyelim ki pilot olamadık yani elverişli değiliz bu para bizden her türlü alınıyor mu
Dayın varsa geçersin yoksa CRM'den elenirsin. Ona göre hazırlan. 4-4'lüksen dayında yoksa mülakatta elenirsin yani olup olmaman %50 sana %50 dayına bağlı başarılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı