Lise de tutulan tutanak polis veya asker olmayı engeller mi?

Zexterem

Centipat
Daha fazla  
Bir tane kız arkadasım bana koridorda tokat atmıstı. Sonra herkes ooo diye bagırmaya baslayınca hoca bizi tutanak tutup müdür yardımcısına vermişti. Benim ise meslek olarak düşüncem asker veya jandarma bu olayı hocalar affeder mi affetmezse bunun yüzünden sicilime işlenir mi? Bu tutanak ise ilk tutanağım.

Öylesine korkutma işi siciline geçirecekleri bile meçhul sorun olacağını düşünmüyorum.

O tutanaklar gerçekten bir ceza niteliği taşımıyor genelde öğrencinin gözünü korkutmak için bazıları , bazıları okul değiştirirken önüne çıkabilir ama mesleğine engel olacağını sanmam ve tokatı yiyen sen olup tutanağı yiyen de nasıl sen oluyorsun anlamıyorum.

O tutanaklar gerçekten bir ceza niteliği taşımıyor genelde öğrencinin gözünü korkutmak için bazıları, bazıları okul değiştirirken önüne çıkabilir ama mesleğine engel olacağını sanmam ve tokatı yiyen sen olup tutanağı yiyen de nasıl sen oluyorsun anlamıyorum.

Hoca dinlemeden yazdı bugün savunmam da yazdım zaten.

Okuldaki klasik kızların gözdesi hocalardan savunmanı en objektif şekilde doğru ve dürüst yazarsan tutanak bir işe yaramaz sen kendinden eminsen rahat olsun için 😇

O tutanaklar gerçekten bir ceza niteliği taşımıyor genelde öğrencinin gözünü korkutmak için bazıları , bazıları okul değiştirirken önüne çıkabilir ama mesleğine engel olacağını sanmam ve tokatı yiyen sen olup tutanağı yiyen de nasıl sen oluyorsun anlamıyorum.
Kız erkek eşitliği durumu tamamen. Okulların nasıl bir yer olduğunu düşününce. Ben bile okulda kızlara pek yaklaşmazdım iki çığlık atsa erkekler güruhu komple dışlar idareye gerek bile kalmaz. Bazı okullar ise kendini aşmış yan yana gezince başlıyorlar bağırmaya. 🙂

Zaten okullarda öyle bir yer ki şu an, çok kalitelisi değilse yalnız takılsan asosyal damgasından dışlanırsın, kız ile takılsan bahsettiğin olayın yaşanma ihtimali artar, erkek arkadaşların ile takılırsın bu sefer de neyse uzatmaya gerek yok.

Kendinden emin isen rahat ol bugün bende işteyken 1 maaşa denk gelen ürünü devirdiler suç bana kalıyordu kendimden eminim ben yapmadım yapanı da biliyorum herhangi bir stres korku yok . Sende emin ol rahatlat kendini

Bir tane kız arkadasım bana koridorda tokat atmıstı. Sonra herkes ooo diye bagırmaya baslayınca hoca bizi tutanak tutup müdür yardımcısına vermişti. Benim ise meslek olarak düşüncem asker veya jandarma bu olayı hocalar affeder mi affetmezse bunun yüzünden sicilime işlenir mi? Bu tutanak ise ilk tutanağım.

Bu zamana kadar tutanak yemişliğim var sicile işlemez diye düşünüyorum okuldan okula değişiyor bir de kız tokat atıyorsa sen neden tutanak yiyorsunki saçmalık.

Geri
Yukarı