Prozone G88 nasıl sökülür?

viewsize

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Prozone G88 kullanıyorum siyah renginden sıkıldım ve beyaza boyamayı düşünüyorum farenin her şeyini çıkarabiliyorum ama anakartını yerinden çıkaramıyorum daha önce bu fareyi söken oldu mu bana yardımcı olabilir misiniz?

Sökemediğiniz kısmın fotoğrafını atar mısınız?

Şu anda fare toplu halde birkaç hafta önce çekmiş olduğum fotoğrafı atıyorum sökemediğim parça sağ taraftaki kart. Sanırsam ileri ve geri tuşlarına takılıyor farenin altını çeviriyorum ama ileri geri tuşlarını sökebileceğim yeri bulamıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20220807_070520.jpg
    IMG_20220807_070520.jpg
    257,2 KB · Görüntüleme: 59
Şu anda fare toplu halde birkaç hafta önce çekmiş olduğum fotoğrafı atıyorum sökemediğim parça sağ taraftaki kart. Sanırsam ileri ve geri tuşlarına takılıyor farenin altını çeviriyorum ama ileri geri tuşlarını sökebileceğim yeri bulamıyorum.

İleri ve geri tuşu için, kendinize doğru çekin veya sağ sola doğru. Sert çekmeyin yoksa kırabilirsiniz. Ama ilk, kartı hafifçe yukarı kaldırın sonra sağ çekin. Böyle çıkabilir.

Son düzenleme:
Rica ederim, iyi akşamlar.

Bende bu mouse ters hareket ediyor bir bilgin var mı?

Bende bu mouse ters hareket ediyor bir bilgin var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı