Prozone G88 makro nasıl açılır?

Makroyu açmak için @Sahin_Aydin arkadaşın yolladığı linkten programı indireceksin ve macro bölümüne geleceksin. New macro ya bastıktan sonra macronun adını girip atıyorum maconun adını ben macro yaptım :D yaptıktan sonra record diyeceksin. Sonra ayarlamak istediğin tuşa basacaksın. Mesela sol Click ayarlayacaksan sol Click basacaksın. Eğer hızlı basmasını istiyorsan bir 20 kere falan sol Click bas ve record dediğin yerden stop basacaksın. Sonra Office moduna gelip oradan istediğin tuşun yerine oluşturduğun macroyu basacaksın. Bu arada Minecraft'ta macro kullanacaksan kullanma kendi cps ini kullan tahmin ediyorum senin cps in 7-8 falandır bu gayet iyi PvP için ama tabii bridge yapacaksan 15 cps kesin gerekiyor ben de eskiden kullanırdım makro artık gerek yok :D.

Makroyu açmak için @Sahin_Aydin arkadaşın yolladığı linkten programı indireceksin ve macro bölümüne geleceksin. New macro ya bastıktan sonra macronun adını girip atıyorum maconun adını ben macro yaptım :D yaptıktan sonra record diyeceksin. Sonra ayarlamak istediğin tuşa basacaksın. Mesela sol Click ayarlayacaksan sol Click basacaksın. Eğer hızlı basmasını istiyorsan bir 20 kere falan sol Click bas ve record dediğin yerden stop basacaksın. Sonra Office moduna gelip oradan istediğin tuşun yerine oluşturduğun macroyu basacaksın. Bu arada Minecraft'ta macro kullanacaksan kullanma kendi cps ini kullan tahmin ediyorum senin cps in 7-8 falandır bu gayet iyi PvP için ama tabii bridge yapacaksan 15 cps kesin gerekiyor ben de eskiden kullanırdım makro artık gerek yok :D.
Teşekkürler Bunu Söylediğin için:) YouTube Kanalımda ki videoma Yorum yapar mısın? Çok Fazla Macro İle İlgili Soru Geliyorda :D

Macro olarak CTRL + alt + Tab ayarlamayi deneyebilir misin? Diger cogu şey oluyor bu olmuyor bende nedense.

Hocam link sağlam çoğumuz torrent oyun oynuyoruz vs virüs yok bu programda ve gayet stabil bir şekilde çalışmaktadır.

Program kurulu zaten bende bir sorun yaşamadım dün programın videosunu çekip yükledim sövmeyen kalmadı sanki programı ben yapmışım gibi insanlara laf anlatmak cidden zor ve sinirlenip videoyu sildim izlenmişti bide ama gelip yok virüs var dedikleri için ve ben ne kadar açıklasamda kıt kafaları anlamadığı için sildim geçtim artık videoyu :D

Merhaba aynı ürün bende var hatta ilk inceleme videosunu çeken kışı benim :)
Mousenin ithalatçısı driver linki koymamış ama mevcut bir driver programı var.
Bu linkten yazılımı indirip makro ayarı, renk, DPI gibi ince ayarları halledebilirsiniz :)
Hocam bu da video link:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Selamlar ben programı indirdim ama usb algılamıyor, usb bağlı mouse çalışıyor ama algılamıyor. Kutusunu attım o yüzden modelini bilmiyorum ama markası prozone acaba discordunuz var mı?
Selamlar ben programı indirdim ama usb algılamıyor, usb bağlı mouse çalışıyor ama algılamıyor. Kutusunu attım o yüzden modelini bilmiyorum ama markası prozone acaba discordunuz var mı?
birde hem kablosuyla kullandım, hem kablosuz şekilde ikiside aynı

Geri
Yukarı