PS 3 3 kere bip sesi çıkartıp reset atıyor

Ayrıca PS3'ün CFW destekliyorsa rlod rsod ylod atlama özellikleri var CFW'lerde. Yani kirma islemi yapmayi dusunursen CFW kurmani oneririm.
Bunu bilmiyordum cfwnin böyle bir imkanı mı varmış?

@393060 o nası oluyor yani cihaza ne yapıyorsa bu hatadan kaçabiliyor sonuçta cfw bir yazılım bu hatalar donanımsal donanımsal eklenti olmadan bu hatayı nası önlüyor

Bunu bilmiyordum CFW'nin böyle bir imkanı mı varmış?

@393060 o nasıl oluyor yani cihaza ne yapıyorsa bu hatadan kaçabiliyor sonuçta CFW bir yazılım bu hatalar donanımsal donanımsal eklenti olmadan bu hatayı nasıl önlüyor.

Pardon sadece RSOD ve BSOD yani "Red Screen Of Dead" ve "Blue Screen Of Dead" hata ekranlarını atlama özellikleri varmış yanlış okumuşum. :D

Benim bildiğim kadarıyla webman vb programları nedeniylede yaşanabiliyor [email protected]
Bu şirket bu hatayı çözebileceğini idda ediyor iletişim kurmanızı öneririm ve birdaha yaşanmaması için fan programı gibi bir program kurmak gerekiyormuş galiba yüksek ısı da bu soruna neden olabilirmiş benim kuzenimde bu hatayı yaşadı

Benim bildiğim kadarıyla webman vb programları nedeniylede yaşanabiliyor [email protected]
Bu şirket bu hatayı çözebileceğini idda ediyor iletişim kurmanızı öneririm ve birdaha yaşanmaması için fan programı gibi bir program kurmak gerekiyormuş galiba yüksek ısı da bu soruna neden olabilirmiş benim kuzenimde bu hatayı yaşadı
Yani sorun WebMAN kaynaklı mı diyorsun ?

Yani sorun webman kaynaklı mı diyorsun?

Ben bu konuda uzman değilim fakat internetten edindiğim bilgiler ile konuşuyorum benim bildiğim kadarıyla webman programı nedeniylede oluyor.

Ben bu konuda uzman değilim fakat internetten edindiğim bilgiler ile konuşuyorum benim bildiğim kadarıyla webman programı nedeniylede oluyor.

Tabii başka bir sürü nedeni de var.

Tabii başka bir sürü nedeni de var.
WebMAN kaynaklı olması imkansız çünkü konu sahibinin PS'sinde daha jailbreak bilene yok. Ayrıca WebMAN ve CFW pluginleri daha çok PS'nin ömrünü uzatma odaklıdır. Bunu bir İnternet PlayStation kafeci olarak söylüyorum ayrıca tamirciyim. (BGA, Reballing işlemlerini yapmıyorum elimde makinesi yok diye sadece.)

Son düzenleme:
@393060 hocam PS 3'ü hangi program ile kırdırabilirim PS 3 mü kırdırmaya karar verdim.

Destekliyorsa kesinlikle kendi rehberimi öneririm.

Desteklemiyor ise:

Webman kaynaklı olması imkansız çünkü konu sahibinin PS'sinde daha Jailbreak bilene yok. Ayrıca webman ve CFW pluginleri daha çok PS'nin ömrünü uzatma odaklıdır. Bunu bir internet PlayStation kafeci olarak söylüyorum ayrıca tamirciyim. (BGA, reballing işlemlerini yapmıyorum elimde makinesi yok diye sadece.)

Bir tanıdığım webmanı silince düzelmişti.

Geri
Yukarı