PS 3 3 kere bip sesi çıkartıp reset atıyor

Bu sorun yeni olmaya başladı günde 1 saat anca bakarım olabildiğince soğuk tutmaya çalışırım PS'yi sadece GTA 5 ve YouTube'a bakıyorum ama geçenlerde YouTube gireyim dedim YouTube açılmadı olabilir dedim çıkıp tekrar gireyim dedim fakat çıkarken lüütfen bekleyiniz ekranında kaldı sonra 3 kere bip sesi verip yeniden başlattı fan sesi düşük oyunlarda orta Call of Duty ve GTA 5 oynarken bu sorunu hiç yaşamadım.

Bu olay 3 senedir başıma geliyor daha hiçbir sıkıntı olmadı. Panik yapmana gerek yok ama yine de içinde huzursuzluk varsa macun ve fan temizliği yapabilirsin. Ben daha hiç yapmadım hiçbir sıkıntısı yok

Geçenlerde kahvemi içerken GTA gireyim dedim sorun %90 ısıdan kaynaklı fanlar normalden fazla çalışıyordu ve olması gerektiğinden fazla sıcaktı en yakın zamanda termal macun ve temizliğini yaptıracağım cevap veren herkese teşekkürler.

Geçenlerde kahvemi içerken GTA gireyim dedim sorun %90 ısıdan kaynaklı fanlar normalden fazla çalışıyordu ve olması gerektiğinden fazla sıcaktı en yakın zamanda termal macun ve temizliğini yaptıracağım cevap veren herkese teşekkürler.
Hocam WebMAN mod indirip kurun WebMAN ayarlarına gir orada automatic seçeneğinin yanına 65 yaz en aşağıda save var ona bas restart playstation der yeniden baslatma yani yeniden başladıktan sonra WebMAN PS3 65 dereceyi geçince fanı biraz sesli çalışabilir ama PlayStation'un sağlıklı olur en azından.

Hocam webman mod indirip kurun webman ayarlarına gir orada automatic seçeneğinin yanına 65 yaz en aşağıda Save var ona bas restart PlayStation der yeniden baslatma yani yeniden başladıktan sonra webman PS3 65 dereceyi geçince fanı biraz sesli çalışabilir ama PlayStation'un sağlıklı olur en azından.

Teşekkür ederim hocam tekrardan en yakın zamanda webman kuracağım.

Geri
Yukarı