PS 3 alınır mı?

Rahman Tübey

Picopat
Daha fazla  
Selamunaleykum en fazla 5 bin bütçem var ve PS 3 hâlâ alınır mı? Grafikleri nasıl ne iyi yanları var ne kötü yanları var crackli nedir vs anlatır mısınız PS3'ü bana her şeyini?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam? :D çok ilginç bir şekilde ard arda yazmanıza gerek yoktu. Bende'de vardı geçen yıl haziran ayında PS4'e anca geçebildim. Şimdi size maddeler halinde artı ve eksilerini anlatacağım

Artıları;

Konsolu vs. 200 300 TL'ye bulunabilir.
Crack olduğu için 50+ oyununuz olur.
1080p Destekler.

Eksileri;
Güncelleme desteği yok.
Oyunları orjinal değil. Online yok.
Tüm oyunlar desteğini çekti.
Güncel birçok oyunu desteklemiyor.

Sony oyunları hoşunuza gitmiyorsa o paraya Xbox One almalısınız. Çünkü PS3'ten çok daha iyi bir cihaz. Sony oyunları için alınır. Grafikleri medium ayarlarda birçok oyunda 720p 30FPS verebiliyor. Bazı oyunlarda çözünürlük 640P'ye kadar düşebiliyor. İlk fat kasaların 60GB ve 80GB'lik modellerinde PS2 geriye uyumluluğu varken sonraki modellerde bu yok. PS3 alacaksanız süper Slim veya Slim önerebilirim. Fat kasalar daha kronik sorunlu olduğu için bulaşmayın. Yazılımı kırıp mağazasındaki bütün oyunları yükleyebiliyorlar zaten piyasadaki birçok cihaz kırık.

Neden alınmasın ki bazı oyunlar için gayet de alınır ama fat kasadan uzak durmak gerek çok önceden kullanmıştım sürekli sorun çıkarıyordu kozmetigi orta veya iyi PS3 bulabilirseniz alınabilir bence. Eğer uzun süre kullanmak için alacaksanız almayın 1K daha ekleyip PS4 alabilirsiniz.

Selamunaleykum en fazla 5 bin bütçem var ve PS 3 hâlâ alınır mı? Grafikleri nasıl ne iyi yanları var ne kötü yanları var crackli nedir vs anlatır mısınız PS3'ü bana her şeyini?
Bu fiyata asla ve asla alınmaz. 5000 TL'ye Xbox One X bulunabiliyor ona yönelin. 17 senelik, oyunları çoğunlukla 640-720p 30 Fps açan, 2013 sonrasında doğru dürüst oyun çıkmayan alete verilmez bu paralar yazık günah.

Hocam? :D çok ilginç bir şekilde ard arda yazmanıza gerek yoktu. Bende'de vardı geçen yıl haziran ayında PS4'e anca geçebildim. Şimdi size maddeler halinde artı ve eksilerini anlatacağım

Artıları;

Konsolu vs. 200 300 TL'ye bulunabilir.
Crack olduğu için 50+ oyununuz olur.
1080p Destekler.

Eksileri;
Güncelleme desteği yok.
Oyunları orjinal değil. Online yok.
Tüm oyunlar desteğini çekti.
Güncel birçok oyunu desteklemiyor.
İnternette online oynanıyor diye duydum ve uygulama takıldı ondan çok mesaj geldi

Alınmaz. Fiyat kaç bu arada?
4500 liraya bulunuyor kollu ve oyunlu

Almayın hocam PS3 30 FPS'e sabit oluyor ve çoğu oyunda düşük FPS'ler veriyor PS4 alın bütçeyi biraz daha arttırıp

Geri
Yukarı