PS 3 hala alınır mı?

Alınmaz. Alınabilir tek yanı God of War olması bir de Last of Us part 1'in olması onun dışında grafikleri rezalet (yanlış anlamayın 2021'e göre söylüyorum zamanına göre iyi) onun yerine Xbox 360 tercih edebilirsin hem hala Online'i açık ve PS3'den iki kat daha fazla RAM'e sahip PS3 256MB Xbox 360 512MB ve Xbox 360 çok daha ucuza bulunuyor.
Lütfen araştırıp gelin. PS3'ün de online özellikleri aktif ve tamamen ücretsiz. GoW ve TLoU haricinde Uncharted, Beyond Two Souls, Gran Turismo, Heavy Rain ve aklıma gelmeyen tonla seri var. Bu arada PS3'ün belleği 256MB GPU, 256MB CPU olmak üzere toplam 512 MB seviyesindedir. Konsollar kendi özel donanımlarına sahiptir ve şunun RAM'ı daha fazla diye alınmaz. Oyunlar konsollara özel yapılır. Xbox 360 oyunu Xbox 360'da mükemmel çalışır, PS3 oyunu PS3'de mükemmal çalışır. Türkiye koşullarında fiyatları arasında uçurum olmadığını da var sayarsak PS3 her türlü alır.

Son düzenleme:
Merhaba. Başlıkta da belirttiğim üzere PS 3 alma fikri var aklımda. Uncharted serisini oynamayı çok istiyorum. Sizin görüşlerinizi de almak isterim. Hala alınır mı?

Tabii ki de alınır bu arada unchardet serisinden başka güzel oyunlarda var onları da oynayabilirsiniz. PS1 ve PS2'deki bazı oyunları da oynayabilirsiniz.

Hocam bana bir anlatsanıza God of War 3, Last of Us 1, Uncharted dışı ne esprisi varki fanboyluk yapmayın Xbox 360'da Gears of War, Forza Horizon gibi oyunlar da var.
Sayalım; Uncharted: Drake's Fortune, Uncharted 2: Among Thieves, Uncharted 3: Drake's Deception, Beyond: Two Souls, Heavy Rain, God of War 3, God of War 2 HD, God of War HD, God of War: Ascension, God of War: Chains of Olympus, God of War: Ghost of Sparta, Gran Turismo 5, Gran Turismo 6, The Last of Us, Metal Gear Solid 4, Persona 4 ve Persona 5. Bu liste daha uzun. Internetten daha fazlasına erişebilirsiniz.

Sayalım; Uncharted: Drake's fortune, Uncharted 2: Among thieves, Uncharted 3: Drake's deception, beyond: Two Souls, Heavy Rain, God of War 3, God of War 2 HD, God of War HD, God of War: Ascension, God of War: Chains of olympus, God of War: Ghost of sparta, gran turismo 5, gran turismo 6, The Last of Us, metal Gear Solid 4, persona 4 ve persona 5. bu liste daha uzun. Internetten daha fazlasına erişebilirsiniz.

Hocam ben Xbox'ta Forza 1 Forza 2 Forza 3 diye saymadım farkındaysan ayriyeten xboxdada tonla oyun var.

Lütfen araştırıp gelin. PS3'ün de Online özellikleri aktif ve tamamen ücretsiz. GoW ve TLOU haricinde Uncharted, beyond Two Souls, gran turismo, Heavy Rain ve aklıma gelmeyen tonla seri var. Bu arada PS3'ün belleği 256MB GPU, 256MB CPU olmak üzere toplam 512 MB seviyesindedir. Konsollar kendi özel donanımlarına sahiptir ve şunun RAM'ı daha fazla diye alınmaz. Oyunlar konsollara özel yapılır. Xbox 360 oyunu Xbox 360'da mükemmel çalışır, PS3 oyunu PS3'de mükemmal çalışır. Türkiye koşullarında fiyatları arasında uçurum olmadığını da var sayarsak PS3 her türlü alır.

Hocam CPU'nun bir RAM'ı yoktur MHz'i nm si gibi değerleri vardır onlara girersek çıkamayız ayriyeten VRAM'den bahsetmedim ama dediğiniz doğru her konsolun kendi donanımı vardır ama Xbox'un daha iyi bir grafik verdiğini söylemek istedim orada.
Bir de Türkiye koşullarında uçurum olmadığını var sayarsak demek bence yanlış çünkü PS3 alacak kişi 3 5 kuruşa dahi bakar diye düşünüyorum.
Bir de artık bu konu uzamasın ben konu sahibine düşüncelerimi ilettim konu uzadıkça uzadı.

Geri
Yukarı