PS 4 açıldıktan 1 dakika sonra kapanıyor

triaysn

Decapat
Daha fazla  
PS 4'ümün içini açıp tozlu kısımları sildim. Uncharted gireyim dedim fan oldupundan daha çok dönmeye başladı ve 1 dakika sonra kapandı ve tam kapanmadan önce 1 saniyedre PS 4 sistemi çöktü. Kapatın ve soğuyana kadar bekleyin yazısı gelip kapandı sorunu anlayamadım bilgisi olan varsa yardımcı olursanıx sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS 4'ümün içini açıp tozlu kısımları sildim. Uncharted gireyim dedim fan oldupundan daha çok dönmeye başladı ve 1 dakika sonra kapandı ve tam kapanmadan önce 1 saniyedre PS 4 sistemi çöktü. Kapatın ve soğuyana kadar bekleyin yazısı gelip kapandı sorunu anlayamadım bilgisi olan varsa yardımcı olursanıx sevinirim.
Fan bloğunu temizlik için söktükten sonra macun yenileme işlemini unutmuş olabilir misin? Veya hiç sökmediysen bir macun yenile derim

Fan bloğunu temizlik için söktükten sonra macun yenileme işlemini unutmuş olabilir misin? Veya hiç sökmediysen bir macun yenile derim

Macunu yenilemedim sadece temizleme yaptım ama anlamadığım kısım temizledikten sonra neden kapanmaya başladı ve macunu yenilersem sorun çözülür mü?

Macunu yenilemedim sadece temizleme yaptım ama anlamadığım kısım temizledikten sonra neden kapanmaya başladı ve macunu yenilersem sorun çözülür mü?
Sorun ısınmadan kaynaklandığı için macunu bir yenile, bloğu güzelce tek seferde oturt, çok büyük ihtimalle çözülür sorun

1 dakikada nasıl bu kadar ısınıp kapanıyor ve blok dediğiniz şey fan bloğu mu yanlışım olmasın
Evet fan bloğu. Bir dakikada ısınıp kapanıyor çünkü soğutucu ile fiziksel veya termal anlamda temas 0. Güzel bir macun uygulaması ve yerine bloğu güzelce oturtmak suretiyle bu sorunu çözersin

%99 blok yerine oturmamıştır, üzerindeki plakaları tamamen vidalamamış olabilirsin. Üstteki arkadaşın dediği gibi macun ile bloğa temas yok. Eğer temas olsaydı macun kalitesiz dahi olsa kapanma sorunun olmazdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı