PS 4 Slim vs PS4 Pro

Bende belki şu sıralar PS4 alabilirim. Araştırdım, Trendyol 2300 TL'ye Just Cause 4, God of War, detroit, last of us, Fortnite 2000 papel + skin şeklinde bir kampanya var bir bak istersen.

Hocam tek istediğim bir cevap var Pro alırsam bütün oyunlar 60 FPS mi oluyor yani Slim ile sadece bazı oyunlar ama Pro ile hepsi mi?

PS5 beklemek daha mantıklı fakat illa alacaksan kesinlikle PRO al. Sakın Slim alayım deme. Ben Slim kullanıyorum, günümüz oyunları için artık gücü çok yetersiz. PRO her oyunda 60 FPS vermese bile sabit 30 FPS verebilir. Ayrıca daha uzun ömürlü olur. Slim alırsan, ağır oyunlarda FPS düşüşleri yaşarsın ve tadın kaçar. RDR 2 mesela, kasabalara girdiğin zaman facia gibi oluyor. Bu yüzden insanın oynama isteği kaçıyor. Sabit 30 FPS verebildiği oyun yok gibi bir şey. Ancak Sony'nin kendi oyunları güzel performans verebiliyor.

Ben PS4 PRO sahibiyim, kesinlikle PRO öneririm. Slim ile PRO'yu karşılaştırmak tamamen saçmalık. Neden seni daha uzun süre idare edebilecek konsol aldırmak varken daha kötü bir konsol aldırasın ki? PS5'in fiyatı son derece uçuk çıkacak zaten. PRO seni bayağı bir idare eder.

PS5 beklemek daha mantıklı fakat illa alacaksan kesinlikle Pro al. Sakın Slim alayım deme. Ben Slim kullanıyorum, günümüz oyunları için artık gücü çok yetersiz. Pro her oyunda 60 FPS vermese bile sabit 30 FPS verebilir. Ayrıca daha uzun ömürlü olur. Slim alırsan, ağır oyunlarda FPS düşüşleri yaşarsın ve tadın kaçar. RDR 2 mesela, kasabalara girdiğin zaman facia gibi oluyor. Bu yüzden insanın oynama isteği kaçıyor. Sabit 30 FPS verebildiği oyun yok gibi bir şey. Ancak Sony'nin kendi oyunları güzel performans verebiliyor.

Pes oynuyor musun? Oynuyorsan 1080P'de 60 FPS veriyor mu?

PS4 1080P 30 FPS sınırını tutturuyor. 60 FPS'de oyunun görsellik keyfi artsa bile frame düşüşü veya dalgalanmaları oynanabilirliği baltalar.
PS4 Pro alırken chassis b olmasına dikkat edilmesi gerek.
Tercihim Slim'den yana yemişim FPS'yi.
PS4'te 60 FPS çalışan Remastered oyunlar: Battlefield 4 Battlefield: Hardline.
Blacklight retribution Call of Duty: Advanced warfare Call of Duty: Ghosts.
Diablo III: Reaper of souls FIFA soccer 15 killzone: Shadow fall metal Gear Solid v: Ground zeroes metro: Redux mlb 14: The show murdered: Soul suspect NBA 2K14 Outlast.
Plants vs zombies: Garden warfare planetside 2 Primal carnage: Extinction.
Project cars Pro Evolution Soccer 2015 Shadow Warrior skylanders: Swap Force.
Sniper Elite 3 The Last of Us: Remastered Tomb Raider: Definitive Edition Warframe.
Wolfenstein: The New order WWE 2K1.

Geri
Yukarı