PS 4 DualShock V2 sağ analog bozuldu

FatihCoskun70

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Amazon’dan 1 ay önce aldığım kolu koca ayda alışamadığımdan az tercih ederek oynadım, ona rağmen nasıl dayanamayıp sağ analogu bozuldu anlam veremiyorum. Oyunda iken kendi kendi ne aşağı çekiyor kamerayı, sağ analog tuşuna basınca içine çöküyor az çekince en tepe ye çıkıyor, yani bozulmuş. Bu Sony'nin yerlerine mi götüreyim? Yoksa Amazon’dan iade mi edeyim? Galiba tekrar alırsam aynı fiyat farkını iade edecekmiş, ama 2. siparişi verdiğim zaman gelmesini bekleyip öyle arayacakmışım o zaman iade edecekler miş arada ki farkı. Hiçbir türlü param sıkıntıda değil ama tecrübesi olan yaşayan var mı? Ya aradığımda o fiyata çekmezler uğraştırırlarsa? İade ederek kurtulurum ama hem kolsuz kalacağım hem de uğraşıp duracağım. Sizce ne yapayım? Ümraniye'de oturuyorum Sony'nin şile otoyolunda varmış bir yerleri ama yılbaşı olduğu için kapalıdır diye tahmin ediyorum, garantiye mi vermeye çalışayım yoksa Amazon desteğe mi güveneyim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence iade et başka kol al. Garantiye gönderirsen uzun sürer.

Bu sefer arayıp konuştum, iade edip tekrar satın alacağım. Umarım bu sefer analoğu bozulmaz şansıma hasarlı ürün geldi sanırım. Gerçi basarken falan narin bassamda içine göçürecekmişim gibi geliyordu, PC'de kullanıyorum, PS 4 kullananlar FIFA ya bu kol nasıl dayanıyor yahu? Boş durmaya dayanamadı.

Bu sefer arayıp konuştum, iade edip tekrar satın alacağım. Umarım bu sefer analoğu bozulmaz şansıma hasarlı ürün geldi sanırım. Gerçi basarken falan narin bassamda içine göçürecekmişim gibi geliyordu, PC'de kullanıyorum, PS 4 kullananlar FIFA'ya bu kol nasıl dayanıyor yahu? Boş durmaya dayanamadı.

Bende de aynısı oldu bir iki kez kullandım ama bir anda bozuldu DualShock 4 analog motorları cidden kötü ve dayanıksız.Bence onu iade et PC için ds4 kullanmak mantıksız bende PC için aldım ama pişmanım sürekli 3.parti yazılımları kullanmam gerek yoksa bütün özelliklerini kullanamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı