PS 4 kırmak mantıklı mı?

Her zaman hep yazdığım şey jailbreak ile korsan ayni şey değil jailbreak bir hak iken korsan yasal değildir şimdi bazıları diyecek zaten korsan oyun için kırmıyormuyuz diye yanlış birçok pluginler var mesela oyunlarda FPS'nizi CPU ve GPU sıcaklığını gösteren eklentiler var. PS4'de ısınma problemleride var makineyi temizleyip termal macun değiştirip fan ayarı yapılır bu da makinenin ömrüne ömür katar.

Son düzenleme:
Online oyunlarla işim yok dersen kırmak en mantıklısı. Ama online oyunlar oynuyorsan kırmanı tavsiye etmem.

Peki, masaüstü oyunlarında olduğu gibi konsol oyunlarında da var mı oyunların torrente geç düşmesi yada düşmemesi gibi bir olay?

Her zaman hep yazdığım şey Jailbreak ile korsan ayni şey değil Jailbreak bir hak iken korsan yasal değildir şimdi bazıları diyecek zaten korsan oyun için kırmıyor muyuz diye yanlış birçok pluginler var mesela oyunlarda FPS'nizi CPU ve GPU sıcaklığını gösteren eklentiler var. PS4'de ısınma problemleride var makineyi temizleyip termal macun değiştirip fan ayarı yapılır bu da makinenin ömrüne ömür katar.

Bu arada garantinin gitmemesi için PS4'ünüzü tekrar orijinal sisteme güncelleyin bitti gitti. Zaten garantinin gideceğini sanmam.

Çok bilmişlere birazcık tavsiyeler,

1-) Kırdırmak yazılımsaldır, yani garanti gitmez. Garantiye gideceği vakit sıfırlama yapılır.
2-) Forumdaki korsana destek vermiyor klişesi sadece birisi "korsan oyunum bozuldu nasıl çözeriz dendiğinde" söylebilirsiniz. Olur olmadık yerde yazmayın kendinizi küçük düşürüyorsunuz.
3-) Oyunları PC üzerinden harici HDD ile yüklenir. Tek seferde yükler oynarsınız.
4-) PS4 için AAA oyunlar 2022 son olacak. O yüzden kırılıp oyunların bitirilmesi en mantıklı harakettir.
5-) Halen yazdıklarıma karşı karşıt cevap verecekseniz Google üzerinden "beyninizi" kullanarak araştırma yapabilirsiniz. Tabii yeterse.

Kır. Zaten ömrü dolmak üzere PlayStation 4'ün. Doya doya oyna. PlyaStation 3 ile aynı kaderi paylaşıyor şuan.
Tüm kır diyen kullanıcıları raporladım ne kırması kardeşim PS4'ün fiyatından haberiniz var mı?
Usta kırmak yerine bana verebilirsin çok ihtiyacım var.
Bende dilencilikten raporladım.

Geri
Yukarı