PS 4 mü ? PC mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence öyle bilgisayar kadar kullanmaz bence televizyonda annesi babası bir şeyler izleyecek ve her zaman oynayamayacak ama bilgisayar öyle değil ama bunlar benim fikrim.

Tabi ki bilgisayar ps4 bence en fazla 1 yıl kullanırsın sıkılırsın ama bilgisayar ömürlük :)

Konsol ile Pc kıyaslamasında çok farklı gerekçeler gördüm PC tercihi yönünde ama bu açık ara gördüğüm en değişik sebep. Nasıl karar kıldın 1 yıl konusunda çok merak ediyorum. :)

Dostum 1 kere ps4 oyunları 150 200tl en az ve sağlam bir oyuncu ise 1 oyunu 1 haftada bitirir her hafta 150 200tl bütceyi her aile vermez kusura bakma . Benim tercihim bu adam tercihini sormuş bende söyledim.

150 200 tl veremiyorsan pc ye de oyun alamazsın, demektir yani korsan kullanıyorsun, onun için savunduğun şu pcyi bile oyuna para vermemek için alıyorsun.

Oyunların sadece single modu yoktur. Konsol demek %80 multiplayer oyun demektir. Aldığın oyunu 1 hafta sonra rafa gömmezsin. Mesele bu. Ha pc de de var online oynama, evet ama konsol odaları her zaman hile bakımından pc odalarona göre daha temizdir. Oynadığın oyundan verdiğin parayı düşündürmeyecek kadar zevk alırsın. Olay bundan ibaret aslında.

Dostum ben korsan kullanmıyorum bu 1 ön yargılı olma bence steam indirimlerinden 10 tane oyunu 30 dolara alabilme şansın oluyor bende öyle alıyorum ha maddi durumun yoksa korsan alırsın ona da hiçbir şey demem Napster abi büyüksün benden resminde gördüğüm kadarıyla doğru sölüyorsun oyunların multiplayer var ama her oyunun muliplayer yok ve bazı olan oyunların muliplayer çok kötü oluyor belki konsolum olmadığı için bu kadar ön yargılı davranıyorum bence bu konuyu kapatalım arkadaşın konusunu kirletmeyelim.

Ben sana kesinlikle korsancısın demedim bunu belirteyim baştan :) Konu uzar gider doğru söylüyorsun zevk meselesi ama doğru paran varsa huzurun var konsolda malesef :)

Olabilir ben biraz maymun iştahlı olduğum için aldığım şeyi en fazla 1 yıl kullanırım bu arada sana demedim abi zaten icesskul123 arkadaşımıza dedim :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı