PS 4 Pro Almak

Arkadaşlar oyunların 400 TL olduğu falan yok yanıltmayın insanları, gidin spotçuya yeni çıkan oyunlar kutulu olarak 200-280 TL fiyat aralığında satılıyor. Koleksiyon yapmıyorsanız oyunu bitirdikten sonra yine spotçuda satar veya takaslarsınız. Yakınımda spotçu yok diyorsanız çoğu spotçu; Hepsiburada, N11 gibi sitelerde de satış yapıyor.

Vatan, Media Markt gibi teknoloji marketlerinden almak çok büyük hata olur. Amazon.de'den 2500 lira gibi bir fiyata alınabiliyor yada internetten bulabilirsiniz fakat Türkiyede 2500 bandında genelde ithalatçı garantili olur.

4K TV'niz varmis, yapistir gitsin Pro'yu. Ama sakin Vatan'dan yapistirma, N11, HB gibi sitelerde 2500-3000 civari oluyor garantisine gore.
Oyunlara gelirsek. Oyunlar PC kanadinda da pahali zaten. REmake 2 ve Metro Exodus mesela. Su an PS Store'da bomba indirimler var. Ubisoft oyunlarinda %70 gibi indirimler var. Witcher 3 GOTY ise 64 TL su an. 7 Mart'ta bitiyor indirimler. Hayirli olsun simdiden.

Arkadaşlar incehesap.com dan alacağım PS4 Pro yu, n11 üzerinden alsam sorun olur mu? Yine n11 den de alsam incehesap.com firmasından gelecek sonuç yine aynı ve biraz daha indirimli alabilirim. Bu arada bazı şeyler öğrendim ve kafam karıştı. PS4 Pro bölge kodunda NTSC-U 1.Bölge yazıyor. Araştırdığıma göre bu bölge kodu olan konsollar, oyunlarda DLC veya online kısımlarında sorun yaşıyormuş. Menü de Türkçe değilmiş. Bana bu konular hakkında bilgi verirseniz çok iyi olur. Şuan bütçe elimde ve direk alacağım. Almak istediğim n11 de olan PS4 Pro linkini de koyuyorum. Teşekkürler.

NTSC bildiğim kadarıyla Amerika bölgesi oluyor. Avrupa bölgesi PAL olarak geçiyor, onlardan alırsanız hatta Sony Eurasia garantili alırsanız daha iyi olur, sıkıntı yaşamazsınız.

NTSC bildiğim kadarıyla Amerika bölgesi oluyor. Avrupa bölgesi PAL olarak geçiyor, onlardan alırsanız hatta Sony Eurasia garantili alırsanız daha iyi olur, sıkıntı yaşamazsınız.

Benim bu verdiğim link de veya incehesap.com da ki olanlardan alınmaz mı diyorsunuz? Dediğiniz özelliklerde olan ürünün linkini, eğer verebilirseniz çok iyi olur. NTSC alınmaz, PAL alınır diyorsunuz herhalde anlamadım tam olarak. Sitelerde o bölgeler bile yazmıyor nereden bulacağım? 😞

Benim bu verdiğim link de veya incehesap.com da ki olanlardan alınmaz mı diyorsunuz? Dediğiniz özelliklerde olan ürünün linkini, eğer verebilirseniz çok iyi olur. NTSC alınmaz, PAL alınır diyorsunuz herhalde anlamadım tam olarak. Sitelerde o bölgeler bile yazmıyor nereden bulacağım? [emoji20]
Evet verdiğiniz linkten alınmaz diyorum. Onun yerine benim vereceğim linkten alın. Biraz daha pahalı fakat Sony Eurasia garantili yani resmi olarak PlayStation Türkiye garantisine sahip. Bu zaten PAL bölge bir cihaz olduğunu gösteriyor. N11'de ürün özelliklerine bakarsanız hangi bölgeye ait bir ürün olduğunu görebilirsiniz.

Buyurun;

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı