PS 4 Slim ve PS 4 Standart ile PUBG'de Aynı Sunucuya Girilebilir mi?

doğru söylüyorsunuz ben onun gibi düşünmemiştim.yani ne bileyim konsolları alıpta beraber oynayamamak koyar bende risk almamak için sordum zaten.

doğru söylüyorsunuz ben onun gibi düşünmemiştim.yani ne bileyim konsolları alıpta beraber oynayamamak koyar bende risk almamak için sordum zaten.
Konsol rahatlıktır. Herkes eşittir. Eşit şartlar altında rekabet içeren maçlar daha zevkli olur.

Cevabını almışsın. Ama söyleyim, evet. Oynayabilirsin. Ayrıca yukarıda oynayabilirsin diyen arkadaşın mesajını beğen.

Peki konsolda klavye mouse bağlayanlar varmış, Sony veya oyunların yapabileceği bir çözüm yok mu bu duruma?
Klavye ve fare bağlamak maliyetli bir şey, 2000 Liralık konsola klavye + fare bağlamak için 1000 Lira daha harcamak lazım. Bunu konsolda yapmak yerine PC toplamak daha mantıklı, o sebeple dediğini kullanan sayısı az.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı