PS 4'e nasıl Cheat Engine kurulur?

unruly

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, hafta sonu PS4'e FIFA 22 almayı düşünüyorum fakat Cheat Engine ile para eklemek, puan silmek veya yükseltmek gibi şeylerin oyunu daha zevkli yapacağından PS4'üme Cheat Engine kurmak istiyorum. Cheat Engine 7.3'ü külüstür Laptop'a kurup USB yoluyla PS4'e bağlasam çalışır mı?

Arkadaşlar merhaba, hafta sonu PS4'e FIFA 22 almayı düşünüyorum fakat Cheat Engine ile para eklemek, puan silmek veya yükseltmek gibi şeylerin oyunu daha zevkli yapacağından PS4'üme Cheat Engine kurmak istiyorum. Cheat Engine 7.3'ü külüstür Laptop'a kurup USB yoluyla PS4'e bağlasam çalışır mı?
Böyle bir şeyin mümkün olmayacağını düşünüyorum.

Yükleyemezsin, fakat kariyer modunda para kazanmak istiyorsan ana menüden yöneteceğin takıma 4-5 tane 99 gücünde genç oyuncu ekleyip satabilirsin ya da onları kullanıp daha güçlü bir takım yönetebilirsin konsolda.

Bir de Mbappe, Davies, Messi, Ronaldo, Kane gibi oyuncuları kariyer dışında takıma çekip kariyer modunda satabilirsiniz. Sezon başında direkt teklif gören oyuncular bunlar.

FIFA 21'de kariyer moduna yüksek bütçeyle başlanabiliyor. FIFA 22'de de aynı durum vardır. PS4 kırık değilse cihaza dışarıdan birşey yükleyemezsiniz fakat kırık olsada Cheat Engine yükleniyor mu bilmiyorum.

FIFA 21'de kariyer moduna yüksek bütçeyle başlanabiliyor. FIFA 22'de de aynı durum vardır. PS4 kırık değilse cihaza dışarıdan birşey yükleyemezsiniz fakat kırık olsada Cheat Engine yükleniyor mu bilmiyorum.
Kırık değil fakat bu durum bir nebze de olsa Cheat engine'in yokluğunu giderebiliyor.Peki oyunlara mod yüklemek mümkün mü?

Geri
Yukarı