PS 5 çıkarken PS 4 Pro alınır mı?

Alınır mı? Alınmaz mı? Lütfen yazdıklarımı okuyup cevap verin.

• Oy verenlerin toplamı
    69
Bir alternatif olarak yurt dışından Xbox Series X veya Playstation 5 getirtebilirsiniz. Ben gelecek yaz arkadaşım vasıtasıyla Almanya'ya gidip oradan alıp kutusunu açıp getirmeyi planlıyorum. Vergi canavarından kurtulmuş olursunuz.
Aslında İsviçre'de yaşayan tanıdıklarımız var. Onlara bir ara danışmayı düşünüyorum.

Bir alternatif olarak yurt dışından Xbox Series X veya Playstation 5 getirtebilirsiniz. Ben gelecek yaz arkadaşım vasıtasıyla Almanya'ya gidip oradan alıp kutusunu açıp getirmeyi planlıyorum. Vergi canavarından kurtulmuş olursunuz.
Gönül isterdi ki vergisini ödiyelim ama yok bu sefer sınırı aştılar ben kendi ülkemde 2. Sınıf vatandaş gibi alışveriş yapmak istemiyorum. Vergi 1000-2000 olsa öderim.

Doğum günü hediyesi için istiyebilirsin. Zaten bir asgari ücretleriyle 8 tane alıyorlar cimri değillerse alırlar herhalde.
Konsolu güncelleme ile bozabilirler demişsiniz. Bu kalıcı bir hasar olur mu yani oyunlarda sıkıntı falan mı çıkartır? Birde sanırsam eski bir süreme geri yükleye biliyormuşuz. Eğer ki dediğiniz gibi bir şey olursa böyle bir şey yapmak konsola zarar verir mi?

Geri
Yukarı