PS 5 Digital alınır mı?

UmuTese4

Decapat
Daha fazla  
Yazda yurt dışından PS 5 Digital alacağım. Türkiye'ye göre çok ucuza geliyor size alınır mı? Daha önce hiç konsol kullanmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence alınmaz. Çünkü Ps4ün pahalı oyunlarında insanlar takas yöntemiyle ucuza oyun oynuyordu. Digitalde takas yapma şansınız olmadığı için oyun fiyatları pahalı gelecektir. 400-500 tl bi Ubisoft oyununa versem yataktan kalkamam herhalde.

Yazda yurt dışından PS 5 Digital alacağım. Türkiye'ye göre çok ucuza geliyor size alınır mı? Daha önce hiç konsol kullanmadım.
Dolar 8 i geçmesse 1-2 sene içinde almanı öneririm çünkü PS5 özelliği exculusive oyunlardan geliyor ayrıca digital ve disk li olan modellerde çok fark var ben digitali öneririm.

Bence alınmaz. Çünkü PS4'ün pahalı oyunlarında insanlar takas yöntemiyle ucuza oyun oynuyordu. Digitalde takas yapma şansınız olmadığı için oyun fiyatları pahalı gelecektir. 400-500 TL bir Ubisoft oyununa versem yataktan kalkamam herhalde.

PS 4 kullanırken 1 tane takas yapacak adam bulamadım bulduklarım da saçma sapan Online oyunlar.

PS 4 kullanırken 1 tane takas yapacak adam bulamadım bulduklarım da saçma sapan Online oyunlar.
DH'de takas bölümü vardı. Orada insanlar baya takaslıyordu diye duymuştum. Yaşadığınız yerde önemli bence. İstanbulda yaşıyorsanız takas yapacak kişiler illaki bulursunuz. Ben küçük bir ilçede yaşadığım için hiç PS4 işine girmedim.

İstanbul da yaşıyorum.
Ben sahibindende bir çok ilan gördüm İstanbulda. Takas etmek istediğiniz oyun da önemli oluyor. RDR2, GoW, TLOU 2 gibi oyunların hemen gideceğini düşünüyorum. Bilmiyorum bu benim düşüncem hiç PS4 sahibi olmadım. İlk konsolumu bile bu sene Series X ile aldım. Game Pass olmasaydı onu da almazdım. Konsol oyunları çok pahalı geliyor.

Ben sahibinden de birçok ilan gördüm İstanbul'da. Takas etmek istediğiniz oyun da önemli oluyor. RDR2, GoW, TLOU 2 gibi oyunların hemen gideceğini düşünüyorum. Bilmiyorum bu benim düşüncem hiç PS4 sahibi olmadım. İlk konsolumu bile bu sene Series X ile aldım. Game Pass olmasaydı onu da almazdım. Konsol oyunları çok pahalı geliyor.

Ben zaten 200'den fazla oyun oynadım PS4 de ben sadece takas yapan var mı diye baktım doğru düzgün belki ben bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı