PS 5 fan sesi geliyor

PS5 oyunda değilken fanlarını kapatıyor. Oyunu açar açmaz fanları hızlanıyor normal bir durum.
sağolun hocam forum sağ olsun içim rahatladı ilk sesi duyduğumda feci korkmuştum

birde hocam rdr yi 60 fps oynayabiliyor muyuz
oyunu satın aldım ancak 30 fps 60 a alışınca oynanmıyor

Cihaz dar yerdemi yani TV altında raf vardır ama sadece PS5 sığar hiç boşluk yoktur eğer öyleyse yerini değiştirin. Eğer cihazı alalı 1 yıl olduysa içini açın temizleyin devam ederse birkaçgün kullanın zararı olmaz baktınız ses artıyor fanı değiştirirsiniz
hocam dar bir yerde değil ki dik kullanıyorum onun yüzünden alalı 4 ay oldu içini temizledim ancak fanı temizleyemedim açamadığım için sizce bu ses normal midir peki

sağolun hocam forum sağ olsun içim rahatladı ilk sesi duyduğumda feci korkmuştum

birde hocam rdr yi 60 fps oynayabiliyor muyuz
oyunu satın aldım ancak 30 fps 60 a alışınca oynanmıyor

hocam dar bir yerde değil ki dik kullanıyorum onun yüzünden alalı 4 ay oldu içini temizledim ancak fanı temizleyemedim açamadığım için sizce bu ses normal midir peki
Rica ederim bende ilk zamanlar korkmuştum sonradan araştırdım. Eğer alan varsa yatay kullanın gerçekmidir bilmem sıvı akması vs varsa eğer yoksada kullanın birşey olmaz? Ek olarak RDR2 60fps modu yok ps4 pro versiyonunu oynuyorsunuz 30fps tek moddur alışabildinizmi 30fps’ye biraz oynayın alışırsınız

Rica ederim bende ilk zamanlar korkmuştum sonradan araştırdım. Eğer alan varsa yatay kullanın gerçekmidir bilmem sıvı akması vs varsa eğer yoksada kullanın birşey olmaz? Ek olarak RDR2 60fps modu yok ps4 pro versiyonunu oynuyorsunuz 30fps tek moddur alışabildinizmi 30fps’ye
1 saat oynadım ancak 30 fps bi garip geldi o kadar oyunu 60 fps oynadıktan sonra.yatay olarak da kullandım bir dönem ancak konsolun üstü deli gibi toz oluyordu o yüzden böyle kullanamya devam ettim

sanırım ps5 versiyonunun gelmesini bekliyeceğim hocm yaklaşık 80 saatlik bir oyun için değer diye düşünüyorum ea fc oynuyorum genellikle zaten son 2 haftadır da fan sesinden dolayı canım sıkkındı çok oynamadım o yüzden
RDR2 için 60fps gelmeyecek GTA5 için geldi çünkü ekmeğini çok yediler. RDR2 GTA serisi gibi değil şuan zaten RDR3 ve GTA 6 üzerinde çalışıyorlar ona zaman ayıracaklarını sanmıyorum. Olsa bile 500-600₺ verilmez

Arkadaşlar selam. Ben bu yaz PS 5 aldım ve gayet de iyi bir şekilde çalışıyor ancak konsol çalışırken oyuna girdiğimde konsoldan bir fan sesi alıyorum. Açıkçası ne yapmam gerektiğini bilmiyorum arıza mı yoksa bir problem yok mu emin olamadım. Yardımcı olabileceklere teşekkür ederim şimdiden.
Arıza değil 4k oynarsanız hafif fan sesi duymanız normal.Bu konsolların gücü belli.

Yeni konular

Geri
Yukarı