PS 5 nereden satın alınmalı?

Kahraman Konsol iyidir.

Adı üstünde dijital versiyon sadece dijital içeriklere erişim sağlamanıza olanak tanıyor CD al sat yapıp ucuza oyun oynamak isterseniz diğer versiyonu alabilirsiniz elbette.

Bence PS almak bir şey değil de oyunlara para yetiştirebilecek misiniz? Fiyatları biliyorsuunz değil mi?
PS Plus var dostum çoğu kişi oyun fiyatlarını dert etmiyor artık eskide kaldı o.

Bence PS almak bir şey değil de oyunlara para yetiştirebilecek misiniz? Fiyatları biliyorsuunz değil mi?
hocam çalışıyorum zaten deli gibi oyun oynayacak degilim Bi Oyun hevesim var onun için alıyorum 3-5 oyun oynarım anca

Kahraman Konsol iyidir.

Adı üstünde dijital versiyon sadece dijital içeriklere erişim sağlamanıza olanak tanıyor CD al sat yapıp ucuza oyun oynamak isterseniz diğer versiyonu alabilirsiniz elbette.

PS Plus var dostum çoğu kişi oyun fiyatlarını dert etmiyor artık eskide kaldı o.
hocam trendyola pek güvenemiyorum iptal iade konusunda genelde hepsiburadadan alışveriş yapıyorum ama bi problem olur mu?

hocam çalışıyorum zaten deli gibi oyun oynayacak degilim Bi Oyun hevesim var onun için alıyorum 3-5 oyun oynarım anca

hocam trendyola pek güvenemiyorum iptal iade konusunda genelde hepsiburadadan alışveriş yapıyorum ama bi problem olur mu?
İade konusunda şuana kadar Trendyol'da hiç sorun yaşamadım birçok kişi de alışveriş yapıyor gayet iyidir. Yine de Hepsiburada'ya da bakmak lazım güvenilir satıcı uygun fiyat varsa ordan da alabilirsiniz 🙂

Bence PS almak bir şey değil de oyunlara para yetiştirebilecek misiniz? Fiyatları biliyorsunz değil mi?
Fiyatlar PC'den daha uygun. Örnek olarak son yılların bana göre en iyi oyunlarından Ghost of Tsushima 250 TL. Birde bu oyunun PC fiyatına bakın. Son dönemlerde PS'den daha uygun oyunlar alınabiliyor.

Geri
Yukarı