PS Now mantıklı mı?

Allaj

Decapat
Hocalarım merhaba,
Ben PlayStation oyunlarını çok merak ediyorum ama PS4 alacak param maalesef yok, aklımda PS Now var kart ile olmadığını duymuştum ben de Amazon'dan gift Card olarak alacağım ayrıca DS4'üm de var. Ama merak ettiğim bir konu var o da oyunlar ücretli mi ücretsiz mi yani ben oyunları oynamak için ekstra bir para veriyor muyum?
Ayrıca PS Now Android'de çalışıyor mu?
Şimdiden teşekkürler.
Not: İnternetim iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocalarım merhaba,
Ben PlayStation oyunlarını çok merak ediyorum ama PS4 alacak param maalesef yok, aklımda PS Now var kart ile olmadığını duymuştum ben de Amazon'dan gift Card olarak alacağım ayrıca DS4'üm de var. Ama merak ettiğim bir konu var o da oyunlar ücretli mi ücretsiz mi yani ben oyunları oynamak için ekstra bir para veriyor muyum?
Şimdiden teşekkürler.
Evet veriyorsun. Ayrıca Türkiye'de yok diye biliyorum. Gelmiş ülkeye.

Hocalarım merhaba,
Şimdiden teşekkürler.

Hocam Türkiye'ye gelmediği sürece biraz karışık ama hallederim diyorsanız siz bilirsiniz fakat bir "PS4" hissiyatı yaşatmayacağını bilmenizi isterim çünkü bu sistem emülator gibi bir şey.

Geri
Yukarı