PS Plus aboneliğine zam mı gelecek?

Petri

Kilopat
Pintipanda böyle bir Shorts videosu paylaşmış. Gerçekten zam geliyor mu ve eğer geliyorsa bunun için belli bir tarih var mı? Aboneliğimi duruma göre uzatmayı düşünüyorum.

Pintipanda böyle bir Shorts videosu paylaşmış. Gerçekten zam geliyor mu ve eğer geliyorsa bunun için belli bir tarih var mı? Aboneliğimi duruma göre uzatmayı düşünüyorum.

Zam geliceğini tahmin etmek için ekonomist olmaya gerek yok. Dolar tam anlamıyla "Lineer" yükseliyor zaten. Ne zaman bilmem fakat seneye gelir gibi.

PC tarafında PlayStation oyunlarına zam geldi, konsollarda da yakındır. Uzatman yararına olur.
Konsol tarafında zam gelmediğin kim söyledi? Spider- Man 2, 800TL'den 1600TL'ye zamlandı. Yine PS Store'da Atomic Heart 2200TL'ye zamlandı.
PS Store'da oyunlar zamlandığı için insanlar PS Plus'a da zam geleceğini söylüyor.

Konsol tarafında zam gelmediğin kim söyledi? Spider- Man 2, 800TL'den 1600TL'ye zamlandı. Yine PS Store'da Atomic Heart 2200TL'ye zamlandı.
Genel bir zamlanma olmadığı için bahsetme gereği duymadım. Atomic Heart'a zam geldiğinden de haberim yoktu zaten. Zam haberlerini takip etmek zulüm gibi artık.

Genel bir zamlanma olmadığı için bahsetme gereği duymadım. Atomic Heart'a zam geldiğinden de haberim yoktu zaten. Zam haberlerini takip etmek zulüm gibi artık.
Problem şu, genel bir zamlanma oldu.

@umutxdd tamamdır, en yakın zamanda uzatacağım.

@Ahmsef bence zam yapmak için önümüzdeki seneyi beklemezler gibi ama bu kadar erken de yaparlar mı bilmiyorum.

@NotAKnightAnymore sanırsam PS Store’da şu anlık genel bir zam durumu yok.

Şimdi gördüm, olmuş 😅.

Vay anam vay. Yine de Spider-Man hariç hiçbiri Exclusive değil ki onlara da zam geleceğini herkes biliyor zaten. PC tarafında eskiden Exclusive olan, sonradan PC'ye çıkan oyunlara zam geldiği için onlardan bahsetmek istemiştim.

Vay anam vay. Yine de Spider-Man hariç hiçbiri Exclusive değil ki onlara da zam geleceğini herkes biliyor zaten.
Zam gelmeyenler de Yaz indirimi sebebiyle indirimde olanlar zaten. Gerçi Last of Us Part 1'in indirimi bitmesine rağmen zam gelmemiş ama diğerleri zamlanırken ona da zam gelmesi olası.

En basitinden PS Store'da AC Valhalla'nın indirimde olmayan Ragnarok Edition'ı 1300TL olurken sırf indirimde diye Complete Edition 975TL(Şu anki indirimsiz fiyat). Halbuki yurt dışında Ragnarok Edition 100 dolar, Complete Edition 140 dolar. Sırf indirimli oyunlara zam yapmıyorlar diye adamlarda 40 dolar daha pahalı olan sürümler Türkiye'de 325TL daha ucuz oluyor şu anda. O yüzden @Petri hocam indirimde alacağınız bir şey varsa alın.

Geri
Yukarı