PS Plus alındığında tüm oyunları veriyor mu?

CrozerTY

Decapat
Daha fazla  
Sorum şu aslında: PS Plus alsam bundan sonraki oyunları mı verecek yoksa bazı oyunlar yani önceden dağıtılan bazı oyunlar dahil mi?

Hocam sorunuzu okurken IQ kaybına uğradım. Ps Plus geçmişe dayalı bir şey içermez. Aboneliğiniz süresince olan oyunları oynayabilirsiniz. Abonelik sonu erince oyunlar kitlenir.
"PlayStation 5 avantajı olan PlayStation Plus Collection olarak adlandırılan bu hizmet PlayStation Plus abonelerine PlayStation 5'lerine indirebilecekleri bir PlayStation 4 oyunları kataloğuna erişim sağlıyor."

Hocam sorunuzu okurken IQ kaybına uğradım. PS Plus geçmişe dayalı bir şey içermez. Aboneliğiniz süresince olan oyunları oynayabilirsiniz. Abonelik sonu erince oyunlar kilitlenir.
"PlayStation 5 avantajı olan PlayStation Plus Collection olarak adlandırılan bu hizmet PlayStation Plus abonelerine PlayStation 5'lerine indirebilecekleri bir PlayStation 4 oyunları kataloğuna erişim sağlıyor."

Hocam sorudaki Türkçem için özür dilerim, hızlı yazdım. Şimdi PS5 ve PlayStation Plus üyeliği alırsam Collection oyunlari ücretsiz veriliyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı