PS Plus Deluxe aboneliği hala 460 TL gözüküyor

aKuu

Kilopat
Makaleler
3
PS Plus'a zam gelmişti geçenlerde bildiğiniz gibi ama üyeliğim ne kadar kalmış diye bir bakayım dedim, bir sonraki ödeme için hâlâ 460 TL gösteriyor. Hata falan mı yoksa üyeliği iptal etmeyenler aynı fiyatı mı ödüyor? Anlamadım.
IMG_20230923_152905.jpg

PS Plus'a zam gelmişti geçenlerde bildiğiniz gibi ama üyeliğim ne kadar kalmış diye bir bakayım dedim, bir sonraki ödeme için hâlâ 460 TL gösteriyor. Hata falan mı yoksa üyeliği iptal etmeyenler aynı fiyatı mı ödüyor? Anlamadım.
Eki Görüntüle 1954191
Kasım ayina kadar bu fiyattan alacaksın, sonra zamlı fiyat.

Eki Görüntüle 1954191
Hocam üyeliğiniz 6 kasıma kadar bitseydi eski fiyattan yenilenebilirdi.Ama 11 kasımda bitiyor yeni fiyattan yenilenir.5 gün yüzünden zamlı fiyattan etkileniyorsunuz.

Hocam üyeliğiniz 6 Kasıma kadar bitseydi eski fiyattan yenilenebilirdi. Ama 11 Kasım'da bitiyor yeni fiyattan yenilenir. 5 gün yüzünden zamlı fiyattan etkileniyorsunuz.

Merhaba.
Benim üyeliğim 16.10.23'te bitiyor ve bir sonraki ödeme 460 TL yazıyor.
Bu durumda zamlı fiyattan mı yoksa 460 TL mi ödeyeceğim? Eğer zamlı çeker ise en azından Essential çeviririm. Emin olamadım. Bir fikri olan var mı?

Merhaba.
Benim üyeliğim 16.10.23'te bitiyor ve bir sonraki ödeme 460 TL yazıyor.
Bu durumda zamlı fiyattan mı yoksa 460 TL mi ödeyeceğim? Eğer zamlı çeker ise en azından Essential çeviririm. Emin olamadım. Bir fikri olan var mı?
Yüksek ihtimalle 460 tl çekecektir.Kartınız kayıtlı olsun ve otomatik ödeme açık olsun ki sorun çıkmadan eski fiyattan ödenebilsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı