PS Plus ile kütüphaneye eklenen FC24 sonsuza dek kalacak mı?

Tugis

Yoctopat
Daha fazla  
FC24 PlayStation Plus için ücretsiz oldu ben aldım ve kütüphaneme ekledim, şimdi bu oyun bende kalacak mı bir süre sonra gider mi (Plus'um olduğu sürece)

Oyunu kütüphanenize ekledikten sonra PS Plus aboneliğiniz devam ettiği sürece sonsuza kadar oynayabilirsiniz. Aylık oyun olarak eklendiler FC24 , Ghostrunner 2 ve Tunic. Keşke bilmeyen arkadaşlar yanlış bilgi verip soru soran kişi için kafaları karıştırmasa.

@otpphap Dostum bu arkadaşın 16 Haziran dediği muhabbet doğru mu? Bu tarihten sonra yükleme şansımız yok mu?
Evet, oyun mayıs aylık oyunları kapsamında eklendi. Haziranın ikinci haftasında haziran aylık oyunları dağıtılacağı için eğer o zamana kadar FC 24'ü kütüphanenize eklemediyseniz indiremezsiniz. O tarihe kadar eklediyseniz PS Plus aboneliğiniz sürdüğü sürece sonsuza kadar indirip oynayabilirsiniz.

Evet, oyun mayıs aylık oyunları kapsamında eklendi. Haziranın ikinci haftasında haziran aylık oyunları dağıtılacağı için eğer o zamana kadar FC 24'ü kütüphanenize eklemediyseniz indiremezsiniz. O tarihe kadar eklediyseniz PS Plus aboneliğiniz sürdüğü sürece sonsuza kadar indirip oynayabilirsiniz.
Bunu bilmiyordum. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı