PS Plus indirimleri sadece Plus'a mı özel?

Ivar Lothbrok

Hectopat
Daha fazla  
Battlefield 1 30 TL'ye düşmüş. Peki 30 TL'ye PS Plus olmadan satın alabiliyor muyuz yoksa PS Plus olmalı mı? Ek bir sorum daha var. Mesela PS Plus indirimlerinden bir oyun aldık ve PS Plus süremiz doldu, yine de oynamaya devam edebiliyor muyuz?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (111)_LI.jpg
    Ekran Görüntüsü (111)_LI.jpg
    158,5 KB · Görüntüleme: 36
1-Plus olmadan satın alabilirsin, indirim Plus'a özelse olmaz ama. Ayriyeten Plus yoksa oyunun asıl odağı olan Online kısmına erişemezsin.
2-Oyunu aldığın sürece oynuyor olmalısın. En azından ben böyle biliyorum.

Eğer Battlefield 1 PS plusa özel indirimdeyse ve senin Plus'un yoksa alamazsın. (İndirimli olarak alamazsın)
PS Plus süren dolsa da eğer PlayStation 4'e sahipsen Online olmadan oynamaya devam edebilirsin ama PS 3'ün varsa Online olarak da devam edebilirsin.

Battlefield 1 30 TL'ye düşmüş. Peki 30 TL'ye PS Plus olmadan satın alabiliyor muyuz yoksa PS Plus olmalı mı? Ek bir sorum daha var. Mesela PS Plus indirimlerinden bir oyun aldık ve PS Plus süremiz doldu, yine de oynamaya devam edebiliyor muyuz?
almak için plusun olmalı yada daha pahalıya alabilirsin
2. oynayamazsın galiba hiç denemedim

Hocam muhtemelen 30 TL'ye satın alabilirsiniz. Eğer indirim PS Plus'a özel ise, store'da baktığınızda örneğin fiyatı 250 TL ise sarı bir şeritle PS PLUS üyelerine %50 indirim gibisinden bir ibare bulunur.
PS Plus'a her ay gelen oyunlardan birini indirdiyseniz ve üyeliğinizin süresi dolduysa oynayamazsınız.
Eğer PS Plus indirimiyle oyun aldıysanız, üyeliğiniz bitse bile oyunu oynayabilirsiniz fakat online'a giremezsiniz.

Eğer sağ veya sol üstte Plus işareti varsa öyle hatırlıyorum, eğer resim atarsan sana çok daha kolay yardım edebilirim. Satın alma ekranına girip deneyebilirsin yazar Plus'a özel mi değil mi diye.
Fotoğraf var hocam oradan bakabilirsiniz.
Hocam muhtemelen 30 TL'ye satın alabilirsiniz. Eğer indirim PS Plus'a özel ise, store'da baktığınızda örneğin fiyatı 250 TL ise sarı bir şeritle PS PLUS üyelerine %50 indirim gibisinden bir ibare bulunur.
PS Plus'a her ay gelen oyunlardan birini indirdiyseniz ve üyeliğinizin süresi dolduysa oynayamazsınız.
Eğer PS Plus indirimiyle oyun aldıysanız, üyeliğiniz bitse bile oyunu oynayabilirsiniz fakat online'a giremezsiniz.
Hocam çok çok çok açıklayıcı oldu bu çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı