PS Plus mı oyun almak mı?

HardKapitalisT

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda PS 4 alacağım şimdi oyun alışverişi yapıyorum fakat aklıma şu takıldı. PS Plus Extra mı yoksa herhangi bir oyun almak mı? Bu arada PS 4 alma amacım Ex oyunları oynayabilmek. Ya da PS 4 oynaması zevkli oyunları nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yakın zamanda PS 4 alacağım şimdi oyun alışverişi yapıyorum fakat aklıma şu takıldı. PS Plus Extra mı yoksa herhangi bir oyun almak mı? Bu arada PS 4 alma amacım Ex oyunları oynayabilmek. Ya da PS 4 oynaması zevkli oyunları nelerdir?

Bende PS+ Deluxe var RDR2 ve FC24 harici oyun almadım açıkçası

Uncharted 4 , Detroit Become Human oynarken çok zevk almıştım.

Bende PS+ Deluxe var RDR2 ve FC24 harici oyun almadım açıkçası.

Hocam benim bu konsolu almamın başlica 2 tane sebebi var.
1-GoW ragnarok.
2-TLOU part 2
Bu 2 oyun maalesef ki PS Plus üyeliğinde yok. Single için ise bu konsoldan çok daha güçlü bir PC'm var. Ayrıca başka bir amacı ise arkadaşlar geldiğinde WWE ve FIFA oynamak.

1-GoW ragnarok.
2-TLOU part 2
Bu 2 oyun maalesef ki PS Plus üyeliğinde yok. Single için ise bu konsoldan çok daha güçlü bir PC'm var. Ayrıca başka bir amacı ise arkadaşlar geldiğinde WWE ve FIFA oynamak.
TLOU part 2 zaten yakında gelecek, Ragnarok için kesin sonuç yok. Bu iki oyun içinde okadar PS4 parası vermeye değmez (Bence The Last of us serisi çokta iyi değil pcde daha iyi alternatifleri var, Ragnaraku bilmiyorum)

1-GoW ragnarok.
2-TLOU part 2

TLOU Part 2'yi ve Ragnarok'u (2024 Aralık gibi gelir yüksek ihtimal) PC'ye alsanıza çok daha iyi grafiklerde oynarsınız. PS4'e sadece üyelik alsanız yeter özel oyunların neredeyse hepsi var.

Geri
Yukarı