PS Plus önerir misiniz?

Online oyun oynuyorsanız değer. Ben deneme surumunu kullandım öyle aman aman bir fark yok sadece Online kisimda avantajlı oluyorsunuz. Ve aylık verilen oyunlari PS Plus süresi bitince oynayamiyorsunuz.
Ayrica Rocket League ve Fortnite gibi belirli oyunlarda kostüm, silah desenleri araba desenleri gibi şeyler bedava oluyor PS plusa özel.

Online oyun oynuyorsanız değer. Ben deneme surumunu kullandım öyle aman aman bir fark yok sadece Online kisimda avantajlı oluyorsunuz. Ve aylık verilen oyunlari PS Plus süresi bitince oynayamiyorsunuz.
Ayrica Rocket League ve Fortnite gibi belirli oyunlarda kostüm, silah desenleri araba desenleri gibi şeyler bedava oluyor PS plusa özel.
Keşke PS plus diye bir şey olmasa en azından oyunları online oynardık. Oyuna o kadar para veriyoruz bir de online oynamamız için aylık para istiyorlar.

Keşke PS Plus diye bir şey olmasa en azından oyunları Online oynardık. Oyuna o kadar para veriyoruz bir de Online oynamamız için aylık para istiyorlar.

120 TL yıllık fazla büyük bir ücret değil. Online kısmı saçma ama şu şartlarda avantajları ile beraber düşündüğümüzde PS oyuncusuna şart gibi bir şey oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı