PS Store “bir yanlışlık oldu” ve "birkaç dakika sonra yeniden deneyin" hataları

Falcon1905

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi sosyaller. Almanya'dan yeni PS5 aldım ve burada olduğumdan mıdır bilmiyorum ama, maalesef Sony'nin mükemmel PS Store sistemleri (!) sağ olsun hiçbir şekilde PS Plus alamıyorum. Farklı farklı banka kartlarını denememe rağmen PS5'te “tanımlanamayan bir hata oluştu. Birkaç dakika sonra tekrar deneyin” şeklinde uyarı alırken; mobilde de “tanımlanamayan bir hata oluştu.” yazısını alıyorum. Ayrıca hesabıma para puan da ekleyemiyorum. Ne yapmam gerekir, ayrıca farklı yöntemleri tekrar tekrar deneyerek başarısız ödeme girişimlerinin sonucu bir sıkıtı çıkar mı? Yardımcı olan herkese teşekkürler, iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu ilk aldığımda ben de yaşamıştım. Bu sorun tamamen Sony ile alakalı. Farklı ortamlardan satın almayı deneyin. İnternet sitesi, PS5 arayüzü ya da mobil uygulama üzerinden.

Aynı sorunu ilk aldığımda ben de yaşamıştım. Bu sorun tamamen Sony ile alakalı. Farklı ortamlardan satın almayı deneyin. İnternet sitesi, PS5 arayüzü ya da mobil uygulama üzerinden.
Teşekkür ederim. Fakat anlamadığım bir diğer nokta ise hesabımda PS Plus logosu da var ama netice yok. Bunu da hesabımın kısa süre arkadaşımın PS4’ünde açık olmasına bağlıyayım diyecem ama çıkış yapıldığı halde (Ki normalde de alakası olacağını sanmam) sorun devam etti.

Sorun çözüldü. Arkadaşım Türkiye’den Ps4 ile hesabıma girip alabildi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı