PS Store EA İndirimleri (NFS Tavsiyesi)

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, EA indirimleri başladı malumunuz. NFS oyunlarından birini almayı istiyorum. Store'da şu anda Need for Speed Rivals (2013-21TL), Need for Speed (2015-39TL) ve Need for Speed Payback (2017-89TL) var. Bu fiyatlar da giriş sürümü bu arada. PS4 PRO kullanıyorum ve 4K Televizyonum var, yani Rivals ile Need for Speed'in 4K desteği nasıl bilmiyorum. Payback'i nedense kimse beğenmiyor, benim bir 5-10 dk oynama şansım oldu ve baya hata bulmuştum oyunda, araba kayanın içinden geçiyordu vs. Bu oyunları gerçekten oynayan arkadaşlara soruyorum, NFS'yi iyi bilenlere yani. Hangisini önerirsiniz? Free Roam kesinlikle olmalı. Hangisinde var hangisinde yok tam bilmiyorum, Payback'te vardı sanırım. Düz Need for Speed de hep gece geçiyormuş bu da sıkabilir beni. Arada kaldım baya ama en çok Rivals'a yakınım sanırım, hem fiyatı hem de okuduğum birkaç yoruma göre ama bilen arkadaşlar da bak şu oyunda şu var o daha iyi, işte Payback güncel oyun online'ı doludur falan gibi tavsiyeleri varsa söylerse sevinirim.

Forza Horizon 3 muazzam oyun da ben PS4 PRO kullanıyorum. Forza Horizon 3 sadece XBOX ile PC'ye çıktı. Ayrıca indirimlerden yararlanmak istiyorum ve yapımcısı da EA değil Forza'nın.

Forza Horizon 3 muazzam oyun da ben PS4 PRO kullanıyorum. Forza Horizon 3 sadece XBOX ile PC'ye çıktı. Ayrıca indirimlerden yararlanmak istiyorum ve yapımcısı da EA değil Forza'nın.
Anladim hocam, kusura bakmayin bilmiyordum. 2 gun once Xbox aldim ve FH3 indirimdeyken satin aldim. NFS Payback'e kadar butun oyunlarini oynadim ve NFS oyunlari FH3 yaninda Atari oyunlari gibi kaliyor. Parasini hak etmedigini dusunuyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı