PS Store indirimlerinde PS4 için oyun tavsiyesi

Alperbro

Decapat
Yer
Kocaeli
Merhaba, kasım indirimlerinde PS4 için oyun önerir misiniz, sizce daha güzel bir indirim gelir mi? Aklımda Call of Duty serisinden bir oyun ve GTA 5 premium paketi almak var. Önerilerinizi bekliyorum.

Daha güzel indirim bence gelmez "Black Friday" de büyük bir indirim. Yıl başında da benzer indirimler geleceğini düşünüyorum. Üstelik bu indirimde alırım diye beklettiğim Uncharted the nathan drake Collection 144'ten 350 ve başkaca diğer oyunlar da zamlanınca pek bekletmemek gerek diye düşünüyorum. Hazır indirimdeyken bence şimdi alın. Oyun tavsiyem ise fiyatlarını da göz önünde bulunurarak sırasıyla.
  1. RDR2 (150tl) <-- mutlaka.
  2. Spiderman Remastered. (185tl)
  3. Witcher 3 (70tl)
  4. God of war dijital deluxe (274tl)
  5. God Of War Ragnarok (350tl)
  6. Yunan atmosferi seviyorsan AC:Odyssey / iskandinav-viking atmosferi seviyorsan AC:Valhalla ikisinden birisi fark etmez zaten bence hepsi aynı
  7. Hala 30 liraysa 1 aylık EA Play aboneliği alıp 1 ay içinde Star Wars fallen order oyunu, yok satın almak isterim dersen o da 70 lira
  8. Mafia: Definitive Edition (65tl)

Bu tavsiyelerim PC olmadığını düşünerek veriyorum. PC'in varsa AC oyunları 100 küsur PC'de. Ayrıca; PlayStation Plus'da sadece 12 aylık üyeliklere indirim

Son düzenleme:
Daha güzel indirim bence gelmez "Black Friday" de büyük bir indirim. Yıl başında da benzer indirimler geleceğini düşünüyorum. Üstelik bu indirimde alırım diye beklettiğim Uncharted the nathan drake Collection 144'ten 350 ve başkaca diğer oyunlar da zamlanınca pek bekletmemek gerek diye düşünüyorum. Hazır indirimdeyken bence şimdi alın. Oyun tavsiyem ise fiyatlarını da göz önünde bulunurarak sırasıyla.
  1. RDR2 (150tl) <-- mutlaka.
  2. Spiderman Remastered. (185tl)
  3. Witcher 3 (70tl)
  4. God of war dijital deluxe (274tl)
  5. God Of War Ragnarok (350tl)
  6. Yunan atmosferi seviyorsan AC:Odyssey / iskandinav-viking atmosferi seviyorsan AC:Valhalla ikisinden birisi fark etmez zaten bence hepsi aynı.
  7. Hala 30 liraysa 1 aylık EA Play aboneliği alıp 1 ay içinde Star Wars fallen order oyunu, yok satın almak isterim dersen o da 70 lira
  8. Mafia: Definitive Edition (65tl)

Bu tavsiyelerim PC olmadığını düşünerek veriyorum. PC'in varsa AC oyunları 100 küsur PC'de. Ayrıca; PlayStation Plus'da sadece 12 aylık üyeliklere indirim
Özenerek yazdığın için teşekkür ederim, gayet güzel oyunlar önermişsin. RDR2 ve God of War dijital Deluxe sürümünü önceden satın almıştım, önerdiğin diğer oyunlara da bir göz atacağım.
Ayrıca zam gelmeden GTA 5 premium paketi (199 TL) Mortal Kombat 11 (349 TL) ve Call of Duty serisinden herhangi bir oyun almamı önerir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı