Oyun PS Store indirimleri

FreakinBomb

Centipat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar, GoW ragnarök indirime girdi daha önce denk gelmemiştim, genel olarak baktığımda uygun bulduğum oyunlar buradan farklı indirimlerde mevcut fakat uygun bulduğum ve PS özel oyunları ekledim.

1-GoW ragnarök (496 TL) - God of War Ragnarök
GoW (89, 5 TL)- God of War™
2-RDR 2 (154, 77) TL - Red Dead Redemption 2 - (Ultimate 200 TL)
3-Titanfall 2 (26, 85 TL)- Titanfall™ 2: Ultimate Edition
4-Horizon forbidden West (398 TL) - Horizon Forbidden West™
5-Prey (65 TL) - Prey
6-Amnesia Collection (28.5 TL) - Amnesia: Collection
7-Uncharted 4 (87 TL) - UNCHARTED 4: Bir Hırsızın Sonu ve Uncharted: Kayıp Miras Dijital Paket
Last of Us 2 de indirimde fakat çok daha düşük fiyatlara gelmişti daha önce onu yazmıyorum ve PS Plus Deluxe dahil oyunları da yazmamaya çalıştım fakat isteyenler bakabilir, sizin bulduğunuz oyunlarda olursa paylaşırsanız sevinirim, iyi sosyaller.

Ayrıca Nays App ile 100 TL'ye kadar cashback de oluyor biliyorsunuzdur zaten yine de yazayım dedim.

Gran Turismo 7 hayaline kavuşacağım anlaşılan. Nays ile 346 küsura geliyor.

327 oyun birden indirime girmiş bugün çok iyi. Günlerdir bekliyorum Sekiro indirime girsin diye. :D

Bu arada GT7 mi yoksa NFS: Unbound Palace Edition mu?

Son düzenleme:
327 oyun birden indirime girmiş bugün çok iyi. Günlerdir bekliyorum Sekiro indirime girsin diye. :D

Bu arada GT7 mi yoksa NFS: Unbound Palace Edition mu?
Hocam oyun türü çok çok farklı. Arcade seviyorsanız NFS ama GT7 ömürlük araba oyunu ihtiyacınızı karşılar. GT7 ayrı bir seviye rakibi Forza Motorsport 7. NFS ile karşılaştırmaya gerek yok %100 arcade ve açık dünya olsun demiyorsanız tabii ki.

Hocam oyun türü çok çok farklı. Arcade seviyorsanız NFS ama GT7 ömürlük araba oyunu ihtiyacınızı karşılar. GT7 ayrı bir seviye rakibi Forza Motorsport 7. NFS ile karşılaştırmaya gerek yok %100 arcade ve açık dünya olsun demiyorsanız tabii ki.

Arcade ve açık dünya olması çok daha iyi benim için. Daha önce en düşük fiyatı 800 TL'ymiş. Şu an 480 TL ve Nays ile alırsam 380TL'ye geliyor.

PS Store Steam'den daha ucuz olmaya başlamış.

Geri
Yukarı