PS Store ne zaman sağlam indirim gelir?

Hocam siz neredeyse iyi tüm oyunlar PS Plus'da var yazmışsınız iyi 10 oyun varsa anca 1-2 tanesi vardır PS Plus'ta.

Ne bekliyosun dostum adamlar AAA en kaliteli oyunları PS Plus'a ilk günden getirsin mi? Neyle neyi satın almak istiyorsun. Ucuza oyun oynayacaksan katlanacaksın o kadarına. Ayrıca evet iyi oyunların neredeyse çoğu PS Plus'da var. Olmayanları da bir zahmet alacaksın.

Ne bekliyosun dostum adamlar AAA en kaliteli oyunları PS Plus'a ilk günden getirsin mi? Neyle neyi satın almak istiyorsun. Ucuza oyun oynayacaksan katlanacaksın o kadarına. Ayrıca evet iyi oyunların neredeyse çoğu PS Plus'da var. Olmayanları da bir zahmet alacaksın.

Hocam ben üstte PS Plus'ta olmayan 10-15 oyun saydım daha aklıma gelmeyenler de illaki vardır. Şimdi siz bana söyleyin PS Plus'da benim saydıklarım derecesindeki oyunları.

PS Store'da falan sağlam indirim ne zaman gelir?
Bir de mümkünse tam tarih verebilirseniz sevinirim.
Şuan var ps plus sahibi iseniz %70 oranında indirim mevcut

Hocam ben üstte PS Plus'ta olmayan 10-15 oyun saydım daha aklıma gelmeyenler de illaki vardır. Şimdi siz bana söyleyin PS Plus'da benim saydıklarım derecesindeki oyunları.
PS plus'ta kaliteli bir sürü oyun var ve 500 yakın oyun var daha ne olsun 2000 tane oyun mu istiyorsun dostum.

Birader saydıklarında gelecek PS Plus'a zamanla. Ayrıca PS Plus'da çok kaliteli bir çok oyun var. Senin oyundan anladığın yukarıda saydığın 10 oyunsa o senin oyun kültürsüzlüğün. Adamlar sana ucuza konsol satıp, tüm oyunları bedava mı verecek?

Anlayan anladı ne demek istediğimi uzatma artık. Anlamadıysan yapacak bir şeyim yok.

Hocam AAA oyun sayısı bir elin parmağını geçmez.
Kardeşim playstation plus'ta exc oyunlar var bakabilirsin.

Ve yeni exc oyunlar neden ps plus sistemine gelmiyor onuda anlatayım sony kendi oyunlarına ciddi para akıtıyor ve ilk günden ps plus'a gelirse ciddi zarar ederler.

Birader saydıklarında gelecek PS Plus'a zamanla. Ayrıca PS Plus'da çok kaliteli birçok oyun var. Senin oyundan anladığın yukarıda saydığın 10 oyunsa o senin oyun kültürsüzlüğün. Adamlar sana ucuza konsol satıp, tüm oyunları bedava mı verecek?

Anlayan anladı ne demek istediğimi uzatma artık. Anlamadıysan yapacak bir şeyim yok.

Saydıklarım nasıl geliyor hocam 1-2 tane Sony'nin oyunu var onlarında daha ne zaman geleceği belli değil diğerlerinden de Sony bu alımlarla anca 1-2 tanesini alır o oyunlardan.

Kardeşim PlayStation Plus'ta exc oyunlar var bakabilirsin.

Hocam size göre önemli olan oyunun exc olması mı yoksa kaliteli olması mı ben de diyorum ki AAA seviyesinde birkaç tane dışında oyun yok.

O yüzden hala TLOU part 2 yok veya god of war ragnarok yok anladığınız umuyorum.

Hocam size göre önemli olan oyunun exc olması mı yoksa kaliteli olması mı ben de diyorum ki AAA seviyesinde birkaç tane dışında oyun yok.
God of war uncharted 4 ve the lost legacy until dawn ditroit became human ghost of thusima

Kardeşim PlayStation Plus'ta exc oyunlar var bakabilirsin.

Ve yeni exc oyunlar neden PS Plus sistemine gelmiyor onu da anlatayım Sony kendi oyunlarına ciddi para akıtıyor ve ilk günden PS Plus'a gelirse ciddi zarar ederler.

İşte hocam 3-4 yıl sonra abonelik sistemine gelmeyecek oyunu mu bekleyeceğiz oyun oynayan gelmeden zaten alır şimdi siz PS plusa gelmiş God of War'ı oynayacaksınız ve PS plusa da 4 yıl ragnaröküm gelmesini mi bekleyeceksiniz?

Şuna bak sonra konuşursun dostum.

Geri
Yukarı