PS Store ne zaman sağlam indirim gelir?

Trerdem

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
2023 Bekleyin göreceksiniz(!)
PS Store'da falan sağlam indirim ne zaman gelir?
Bir de mümkünse tam tarih verebilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elden Ring, FIFA, RDR2, ragnarök, GTA 5, TLOU 2, Spider-Man Remastered, Battlefield, Hogwarts Legacy, Gran Turismo, NFS?
TLOU 2 üstünden zaman geçince eklenicek ps plus'a.
Fifa'nın bir önceki yılı her zaman ps plus'da vardır.
Spiderman'da var diye biliyorum ama hangisi emin değilim.
GoW 1 var.
GoW Ragnarok'da zaman geçince eklenecektir.

Diğerlerini sen satın alacaksın artık :)

TLOU 2 üstünden zaman geçince eklenecek PS Plus'a.
FIFA'nın bir önceki yılı her zaman PS Plus'da vardır.
Spider-Man'da var diye biliyorum ama hangisi emin değilim.
GoW 1 var.
GoW Ragnarok'da zaman geçince eklenecektir.

Diğerlerini sen satın alacaksın artık :)

Hangi FIFA var PS Plus'da?
Hocam ekleneceklerini nereden biliyorsunuz vahiy mi indi? Eklenseler bile 3-4 yıl bekliyeceksiniz yani oyunu oynamak için düşünsene oyunu oynuyorsun devamını 3-4 yıl sonra oynuyorsun.

Spidermanda sadece miles morales var.

Hangi FIFA var PS Plus'da?
Hocam ekleneceklerini nereden biliyorsunuz vahiy mi indi? Eklenseler bile 3-4 yıl bekliyeceksiniz yani oyunu oynamak için düşünsene oyunu oynuyorsun devamını 3-4 yıl sonra oynuyorsun.

Spidermanda sadece miles morales var.
Fifa 22 ücretsiz verilmişti bir dönem. Eklemediysen bilemiyorum ama ara ara veriyorlar.
Ne bekliyosun? Binlerce, yüzlerce TL lik oyunları hemen eklemelerini mi? Tabiki de biraz bekleyeceksin ucuza oynamak için. Zaten hemen oynamak isteyenler para ödesin diye yapıyorlar.

FIFA 22 ücretsiz verilmişti bir dönem. Eklemediysen bilemiyorum ama ara ara veriyorlar.
Ne bekliyosun? Binlerce, yüzlerce TL'lik oyunları hemen eklemelerini mi? Tabii ki de biraz bekleyeceksin ucuza oynamak için. Zaten hemen oynamak isteyenler para ödesin diye yapıyorlar.

Hocam siz neredeyse iyi tüm oyunlar PS Plus'da var yazmışsınız iyi 10 oyun varsa anca 1-2 tanesi vardır PS Plus'ta.

Geri
Yukarı