PS Store ödeme yaparken "kredi veya banka kartınız güncel değildir" hatası

Özkan efe turan

Centipat
Daha fazla  
Tatile çıktım, bayram nedeniyle evde olmadığım için konsol yerine telefondan almak istedim. Zaten Plus gibi satın almayı her şeyi telefondan yapıyorum. Tatile çıkmadan konsolumu prizden çıkardım. Şu an indirimdeki oyunlardan almak istiyorum ama sürekli bana ya "bir yanlışlık oldu" ya da "kredi veya banka kartınız güncel değildir" diyor. Kaç kere kartı kaldırıp tekrar ekledim olmuyor. Çözümü var mı? Herkes böyle bir şey yaşamış ama bende daha önce olmamıştı.

Tatile çıktım, bayram nedeniyle evde olmadığım için konsol yerine telefondan almak istedim. Zaten Plus gibi satın almayı her şeyi telefondan yapıyorum. Tatile çıkmadan konsolumu prizden çıkardım. Şu an indirimdeki oyunlardan almak istiyorum ama sürekli bana ya "bir yanlışlık oldu" ya da "kredi veya banka kartınız güncel değildir" diyor. Kaç kere kartı kaldırıp tekrar ekledim olmuyor. Çözümü var mı? Herkes böyle bir şey yaşamış ama bende daha önce olmamıştı.
Aynı kartla PS store bakiyesi eklemeyi deneyin biz öyle halletmiştik bu sorunu bakiye yükleyerek almıştık.

Aynı kartla PS Store bakiyesi eklemeyi deneyin biz öyle halletmiştik bu sorunu bakiye yükleyerek almıştık.

Nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum karşıma sadece bu çıkıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230714-211043.jpg
    Screenshot_20230714-211043.jpg
    25 KB · Görüntüleme: 9
Ödeme yöntemi kısmına gir orada para ekleme göreceksin.

Problemin çözüldü mü?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı