PS Store vs. Xbox Store

Ama benim gözlemlediğim kadarıyla PS Store de daha çok indirim oluyor Xbox da yeni yıl indirimi hariç adam akıllı indirim göremedim. PS Store de her hafta başka bir indirim başlıyor.

Xbox tarafında. Game Pass ile bir sürü oyun ucuz ve tek fiyata.
Ama benim gözlemlediğim kadarıyla PS Store de daha çok indirim oluyor Xbox da yeni yıl indirimi hariç adam akıllı indirim göremedim. PS Store de her hafta başka bir indirim başlıyor.
Evet ama Xbox'u ayakta tutan Game Pass dediğim gibi. Çokça oyun var. Yine sen bilirsin 🙂.

Eskiden PlayStation derdim fakat Xbox'da artık bedava oyunları Online oynamak için Gold gerekmiyor bence Xbox daha iyi.

Sadece bu yüzden mi fikir değiştirdiniz? PS tarafında hiç ücretli değildi zaten.
Çok kararsız kaldım.3.parti oyunlara baktığım zaman birkaç oyun hariç çoğu şirket aynı fiyattan çıkarıyor.

Sadece bu yüzden mi fikir değiştirdiniz? PS tarafında hiç ücretli değildi zaten.

2 yıl Xbox kullandım Xbox'un kontrolcüsü iyi çoğu şeyi iyiydi zaten fakat bazen kapatdığım halde Gold üyelik alıp normalden daha fazla para ödememi sağladı ve PlayStation'da bedava Online oyunlar için herhangi üyelik gerektirmezken Xbox'da Online oynamak için Gold alman lazımdı şimdi Xbox daha iyi bana göre.

PS exclusivelerini hiç oynamadım. Dualsense yi de merak ediyorum. Cidden seçim yapmak çok zor tek sıkıntı oyun fiyatlarıydı onda da az çok aynı fiyatlar.
Bir de bu 2.el PS4 oyun pazarı halen alınabilir durumda mı bilgisi olan var mı?

PS exclusivelerini hiç oynamadım. Dualsense yi de merak ediyorum. Cidden seçim yapmak çok zor tek sıkıntı oyun fiyatlarıydı onda da az çok aynı fiyatlar.
Bir de bu 2.el PS4 oyun pazarı halen alınabilir durumda mı bilgisi olan var mı?

Bende PC vardı ve Xbox Game Pass ile Xbox oyunlarını oynayabildiğimden PS Exclusive oyunlar için PS 4 Slim aldım, şu konuda incelememe bakabilirsiniz. Bence PC varsa ve konsol da alacaksanız PS 4 almak en mantıklısı, oyun için de 2. el BluRay alıp oynayıp satabilirsiniz.

Bende PC vardı ve Xbox Game Pass ile Xbox oyunlarını oynayabildiğimden PS exclusive oyunlar için PS 4 Slim aldım, şu konuda incelememe bakabilirsiniz. Bence PC varsa ve konsol da alacaksanız PS 4 almak en mantıklısı, oyun için de 2. el BluRay alıp oynayıp satabilirsiniz.

Ben almışken PS5 dijital alayım diyorum. Hem PS4 oyunlarını da 60FPS oynamış olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı