PS Store yaz indirimleri başladı mı?

Ed1tH

Kilopat
1689749794508.png

PS mağazasına girince böyle gösteriyor ama çoğu istediğim oyun indirime girmemiş (Spider-Man, FIFA, Uncharted) gibi ayrıca 20 Temmuz'da başlayacak diyorlardı sanırsam hata olmuş çünkü isim bile düzgün değil. Ama işin garip tarafı GoW 3 Remastered indirime girmiş ama GoW 2018 girmemiş veya Uncharted 1-2-3 Remastered indirime girmiş ama 4 girmemiş. Sizce bu oyunlar indirime girer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1867913

PS mağazasına girince böyle gösteriyor ama çoğu istediğim oyun indirime girmemiş (Spider-Man, FIFA, Uncharted) gibi ayrıca 20 Temmuz'da başlayacak diyorlardı sanırsam hata olmuş çünkü isim bile düzgün değil. Ama işin garip tarafı GoW 3 Remastered indirime girmiş ama GoW 2018 girmemiş veya Uncharted 1-2-3 Remastered indirime girmiş ama 4 girmemiş. Sizce bu oyunlar indirime girer mi?
Hocam ben de baktım bu sabah.İstediğim oyunlar girmemiş indirime.(witcher 3,Ghost of tsushima).İndirim dün gece 2 de geldi.Diğre oyunlar da girmez diye düşünüyorum

Hocam eğer PS Plus aboneliğiniz varsa Miles Morales ücretsiz ya hani. PS5 sürümü daha önceden direkt satışta değildi sonradan eklendi. O yüzden hâlâ bu oyun içinden onu satın almanız mümkün. Fiyatı da Nays cashback ile bu şekilde düşüyor.

Hocam sadece Remastered sürümü mü alınıyor yoksa 2018 sürümü de alınıyor mu?

Geri
Yukarı