PS Vita 5G mi geliyor?

LasTxEmpiire

Decapat
Daha fazla  
Değerli dostlarım sevgili arkadaşlarım size bir sorum olacak bazı kaynaklara ve araştırmama göre PS Vita 5G geliyor söylentisi ve yabancı yerlerde de geleceğini söylüyorlar benim istediğim cevap şudur ki PS Vita 5G üzerinde Sony gerçekten bir çalışma yapıyor mu? Ne zaman çıkacağı falan önemli değil benim öğrenmek istediğim tek şey PS Vita 5G üzerinde uğraşıyorlar mı?
~Saygılarımla

images.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Değerli dostlarım sevgili arkadaşlarım size bir sorum olacak bazı kaynaklara ve araştırmama göre PS Vita 5G geliyor söylentisi ve yabancı yerlerde de geleceğini söylüyorlar benim istediğim cevap şudur ki PS Vita 5G üzerinde Sony gerçekten bir çalışma yapıyor mu? Ne zaman çıkacağı falan önemli değil benim öğrenmek istediğim tek şey PS Vita 5G üzerinde uğraşıyorlar mı?
~Saygılarımla

Eki Görüntüle 1109195

Bana pek inandırıcı gelmedi. Ancak yapıyorlarsa ve uygun fiyatlı olursa çok tutar.

~Saygılarımla

Eki Görüntüle 1109195

Bana da mantıksız geldi.
Zamanında sevilsede hem pahalı yaptılar üstüne direk terk edip gittiler.
Bir daha bence bu topa girmezler ama gelirse hayırda demez kimse.

Oyunlar dikdörtgen ekranlara göre tasarlanırken böyle yamuk yumuk bir ekran koymak neyin kafası? Üstelik 5G diyor da, oyun konsoluna SIM takacak kaç insan vardır o da ayrı merak konusu. Muhtemelen sahte.

Yeni konular

Geri
Yukarı