PS Vita önerisi

Sen ciddi misin? Şarj kablosu tipi zaten mirco USB olduğu için şarj aleti bulman kolay olur. Hangi modelini sattı sana?

Şu anda kargoluyor. O da çok bilmiyor PS Vita'dan zaten bilse bu kadar uyguna bırakmazdı ama sonunda öğrendimki 1000 modeliymiş. Şimdi sizin yardımınıza ihtiyacım var bursa Osmangazi'de oturuyorum bana şimdi bu PS Vita şarj aleti lazım ve SD kart dönüştürücüsü lazım. 8 GB hafızası varmış 32 GB yapmayı düşünüyorum SD kart ile bu ikisini bursa osmangazide bulma ihtimalim var mı?

Şu anda kargoluyor. O da çok bilmiyor PS Vita'dan zaten bilse bu kadar uyguna bırakmazdı ama sonunda öğrendimki 1000 modeliymiş. Şimdi sizin yardımınıza ihtiyacım var bursa Osmangazi'de oturuyorum bana şimdi bu PS Vita şarj aleti lazım ve SD kart dönüştürücüsü lazım. 8 GB hafızası varmış 32 GB yapmayı düşünüyorum SD kart ile bu ikisini bursa osmangazide bulma ihtimalim var mı?

8 GB vita hafıza kartı mı verdi sana hocam?

@codefl0w mesajda karışıklık olmuş, Micro USB bağlantı Slim ve 2000 modeli için,
Fat ve 1000 modeli kendine özel bir bağlantı kullanıyor.

Fat sürümün kablosu özel, çevrede bulması epey zor olacak.

Mesajım yanlış anlaşılmış hocam, sohbet Slim üzerinden gittiği için Micro USB dedim yoksa fat kasa kendine has ve orijinalini bulması çok zor bir kablo ile geliyor.

@codefl0w mesajda karışıklık olmuş, Micro USB bağlantı Slim ve 2000 modeli için,
Fat ve 1000 modeli kendine özel bir bağlantı kullanıyor.

Mesajım yanlış anlaşılmış hocam, sohbet Slim üzerinden gittiği için Micro USB dedim yoksa fat kasa kendine has ve orijinalini bulması çok zor bir kablo ile geliyor.

Nerede bulabilirim.

8 GB vita hafıza kartı mı verdi sana hocam?

Usta bana 8 GB hafıza kartı vermedi, bana içinde 8 GB depolama alanı olan bir 1000 model PS Vita verdi. Ama şarj kablosu yok. Birisi bana kablo ayarlayabilirmi aynı gün içinde teslim edecek

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı