PS Vita alınır mı?

Merhaba, PS Vita alınır mı? TV'ye bağlanıp ek kol ile FIFA oynanır mı?
@Mr. DarkTech
PS vita hala alınabilecek kadar kaliteli bir el konsolu ama tam olarak televizyona bağlanamıyor ve 2.kontorlcüyü desteklemiyor oyunlar.

Ama uyguna bulursanız PS vita öneririm her konuda yardımcı olabilirm.

PS Vita hala alınabilecek kadar kaliteli bir el konsolu ama tam olarak televizyona bağlanamıyor ve 2.kontorlcüyü desteklemiyor oyunlar.

Anladım. O zaman bu konsol benim tüm amacımın dışında kalıyor. Sanırım en ucuz yollu arkadaş ortamında FIFA oynanacak kaliteli konsol Xbox 360 oluyor.

Ama uyguna bulursanız PS Vita öneririm her konuda yardımcı olabilirm.

En uygun 1600'e arkadaşım satıyor da amacım dışında kalan bir konsolmuş.

Anladım. O zaman bu konsol benim tüm amacımın dışında kalıyor. Sanırım en ucuz yollu arkadaş ortamında FIFA oynanacak kaliteli konsol Xbox 360 oluyor.
Xbox 360 sizin durumunuz için oldukça mantıklı ama ek olarak el konsolu amaçlı PSP alabilirsiniz.

Xbox 360 için bütçe nedir?

Xbox 360 sizin durumunuz için oldukça mantıklı ama ek olarak el konsolu amaçlı PSP alabilirsiniz.

Tamamdır teşekkürler.

1100 gibi.

Tamamdır teşekkürler.

1100 gibi.

Yükselirsem cidden temiz güzel konsol bulunuyor ancak kozmetik umurumda olmadığı için 1100'e iişime yarayan cihazlar bulabiliyorum.

Şu anki fiyatları göz önünde bulundurursak, bence alınmaz. Xbox 360 veya PS3 Slim bakabilirsin.
Birkaç ay önce bir uygulamada son çıkan 4 GB'lık bir 360'ın 600 TL'ye satıldığını görmüştüm, sorunsuz. 🙄

640TL'ye 2 kollu 360 buldum ancak çok sorun çıkaran kasalardan biriymiş. Sorunsuzlara yöneldim o sebepten dolayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı