PS Vita alınır mı?

Son düzenleme:
Tamamdir cok teşekkür ederim

Hocam bir cihaz buldum ama arkadasinizin cihazini da merak ediyorum, eger sizin icin uygunsa arkadasiniza Instagram'imi iletmeniz mumkun mudur?
Instagram kullanici adim: ibrahimm. Dogann

Arkadaştan yanıt bekliyorum hala.

Tamamdir cok teşekkür ederim

Hocam bir cihaz buldum ama arkadasinizin cihazini da merak ediyorum, eger sizin icin uygunsa arkadasiniza Instagram'imi iletmeniz mumkun mudur?
Instagram kullanici adim: ibrahimm. Dogann

Arkadaş yazdı şimdi. Ben sat bana deyince olur demiş, normal olarak satmayı düşünmüyormuş.

Son düzenleme:
PS Vita hala alınabilecek kadar kaliteli bir el konsolu ama tam olarak televizyona bağlanamıyor ve 2.kontorlcüyü desteklemiyor oyunlar.

Ama uyguna bulursanız PS Vita öneririm her konuda yardımcı olabilirm.

Hocam bilgili gibi duruyorsunuz, alsam ne kadar idare eder beni, nasıl oyunlar oynarım?

640TL'ye 2 kollu 360 buldum ancak çok sorun çıkaran kasalardan biriymiş. Sorunsuzlara yöneldim o sebepten dolayı.

Mantıklı hocam ama biraz dikkat edin satın alırken.

Hocam bilgili gibi duruyorsunuz, alsam ne kadar idare eder beni, nasıl oyunlar oynarım?

3. parti oyunları biraz ağır basan bir cihaz.
Fena olmayan bir pil ömrüne sahip tavsiye ederim ama 3.000 liradan fazlası israf olur bilginiz olsun.

@Mr. DarkTech hocama sormuşsunuz ama görünce bir yanıtlayayım dedim. PS Vita eski bir konsol yani alacaksanız pil durumuna dikkat edin çünkü pilini değiştirmek PSP kadar kolay değil. Oyunlara gelecek olursak grafikleri konsol el konsolu ve eski bir konsol olduğu için günümüz için eski kalacaktır yani alırken çok bir grafik takıntınız olmasın (günümüzde bile güzel duran oyunları da yok değil ama).PS Vita potansiyeli yüksek bir konsol olsa da çok destek almadı bu yüzden çok fazla AAA yani büyük bütçeli oyun yok tek tük var. Ama 3.parti geliştiricilerin çıkarmış olduğu güzel oyunlar bulunuyor. Indie oyunlar da bulunuyor ayrıca. Ek olarak emulatörler ile PSP, PS1, NES, gba vs. gibi konsolların oyunları da oynanılabiliyor. Yani oyun kütüphanesi yok değil fakat oyunlar genel olarak ilginizi ne kadar çeker bilemem. İnternete PS Vita Games yazıp bir göz atabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı