PS Vita alınır mı?

Oyun oynanır ancak film izlenmez 3 cihazdada. İçine film atabileceğin düzgün belleği yok.
Hocam biraz araştırdım, birkaç ay önce aldığım Samsung mSD 32 GB kart var, bunu çevirici ile kullanabiliyormuşuz. Kart hızlı, zaten evde yatıyor. Bir yerde kullanmak için almıştım, gerek kalmamıştı.

Hocam biraz araştırdım, birkaç ay önce aldığım Samsung mSD 32 GB kart var, bunu çevirici ile kullanabiliyormuşuz. Kart hızlı, zaten evde yatıyor. Bir yerde kullanmak için almıştım, gerek kalmamıştı.
Cihaza hafıza kartı buldun. Evde indirip hafıza kartına atman gerek.

Cihaza hafıza kartı buldun. Evde indirip hafıza kartına atman gerek.
Bu benim için sorun olmaz aslında. Zaten PC'ye dizileri indirip izliyorum. Önemli olan temiz ve son sürüm PSP'yi ahlaklı bir satıcıdan almak. :)
170 Liraya anlaştım birisiyle. 3000 serisi cihaz. Nasıl fiyat arkadaşlar? yanında adaptör ve 2 GB kart veriyor sadece. Ben adaptör alıp elimdeki 32 GB'lık mSD kartı kullanacağım.
[Alındı] Playstation Portable

Son düzenleme:
Bu benim için sorun olmaz aslında. Zaten PC'ye dizileri indirip izliyorum. Önemli olan temiz ve son sürüm PSP'yi ahlaklı bir satıcıdan almak. :)
170 Liraya anlaştım birisiyle. 3000 serisi cihaz. Nasıl fiyat arkadaşlar? yanında adaptör ve 2 GB kart veriyor sadece. Ben adaptör alıp elimdeki 32 GB'lık mSD kartı kullanacağım.
[Alındı] Playstation Portable
efendim bunu biraz araştırdım ben ps vita başka hafıza kartlarını dönüştürücü kullanarak kullanılabilir ancak kırılmış olması gerek yani henkaku şart bende almayı düşünüyordum bir ara ama alamadım umarım senin iş rast gider.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı