PS Vita'ya 3 bin TL vermek değer mi?

kurome

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 7735HS/ 24GB DDR5 4800 MHZ RAM/ RTX 4060 (Laptop) 8GB/ 1TB+512GB M.2 SSD/ WİN11 HOME/
Meslek
Öğrenci
Bu sıralar el konsollarına ilgim arttı ve bir tane almak istedim. 3DS ve vita arasında kaldım.
3DS de güzel konsol ama donanımsal özellikleri ve emülatörler ile PS Vita daha ilgimi çekti.
Şu an temiz bir 3DSlerin için 2-2.5 bin TL gibi bir fiyatları var, kutuluları 3 bin TL'ye yaklaşıyor.

Temiz bir PS Vita için de 3-3.5 bin TL arası vermem gerekiyor.
Sizce bu fiyatlar değer mi? Düşmeleri için beklemeli miyim, veya düşerler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşerse yıllar sonra düşer eskimesi lazım PS Vita hala gözdelerden. Ancak unutmayın, oyun çıkmıyor. Alacaksanız alabilirsiniz şu anda, fiyat dalgalanmasına çok yakalanacak ürünler değil PSP'ler.

Ben 3.5 Vitaya vereceğime internette 5bin küsüre sıfır Switch Lite'lar var onlardan alırım. Belki 2. El daha düşüğüede bulunur. Vita'da alınır ama 3.5 çok bence max 2-2.5 ederi.
Switch Lite'lara baktım ama onlarda korsan oyun açan bir exploit yok. Vita ve 3ds yazılımsal olarak kırabilirken Switch serileri için daha öyle şeyler yok, çip takılabılıyormuş da onu yapmak istemiyorum.

O fiyata oled olmayan bir Nintendo witch bulunabileceğini düşünüyorum.
Lite'lar belki ama Switch'ler çok pahalı

Switch Lite önerenler için Switch Lite'ı yazılımsal olarak kırabileceğin bir açığın hala çıkmadığını ve Switch oyunlarının çok pahalı olduğunu hatırlatmak isterim

Vita eskimesine rağmen fiyatları ilginç düzeyde, bence bir müddet kovalayın dolap letgo gibi uygulamalardan takip edin uygun fiyatlı düşünce alırsınız. Zamanında full kutulu ve seyahat setli tertemiz cihazı 500₺'ye vermiştim.
Birde alırken sürümüne bakın her sürümü kırılmıyordu ben kullanırken.

Vita eskimesine rağmen fiyatları ilginç düzeyde, bence bir müddet kovalayın dolap letgo gibi uygulamalardan takip edin uygun fiyatlı düşünce alırsınız. Zamanında full kutulu ve seyahat setli tertemiz cihazı 500₺'ye vermiştim.
Her sürüm kırılmıyor ama sürümünü bir eski sürüme geri alıp öyle kırabiliyorsun.

Düşerse yıllar sonra düşer eskimesi lazım PS Vita hala gözdelerden. Ancak unutmayın, oyun çıkmıyor. Alacaksanız alabilirsiniz şu anda, fiyat dalgalanmasına çok yakalanacak ürünler değil PSP'ler.
Oyun çıkmaması önemli değil ben zaten çıkmış oyunları oynamak istediğim için almak istiyorum. Normalde eskiden de alması o kadar mantıklı değildi çünkü az oyun vardı ama artık emülatörlerle ve yeni korsan desteğiyle vb bir sürü oyunlar oynayabiliyorsun.

Dolap'ta 1 aydır kovalıyorum da daha hiç uygun bir tane denk gelmedi. Letgo'nun aptal bir arama sistemi var "ps vita" yazınca üstünde "ps" ya da "vita" yazan ilanlar çıkıyor, o yüzden de oradan bulması daha zor. Sahibinden'de de var ama orası fazla komisyon alıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı