PS VR Yazdığım için Atılan Ceza

• Konuyu başlatan cabriyo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 636
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
C

cabriyo

Ziyaretçi
Birisi bana lütfen PS VR yazdığım için 3 gün ceza yememi açıklasın. Bunun neresinde hata var? Technopat İngilizce değil mi? İroniye bak!

Kuzey Kore Amerika'dan nefret eder ama adam havayolu şirketinin adını "Air Koryo" koyar. Şimdi bu bana cezayı kesen ile Kim Yong-Un aynı paralelde gidiyor, bilsin isterim.

Madem bir işe soyundunuz bunu tam yapın. İşe en başından başlayın, millet PC yazıyor personal computer demek değil mi bu? Çoğu forumda hep masaüstü bilgisayar yazıyorum uzun uzun. MB denilebilir PC yerine. Notebook yerine dizüstü yazıyorum. Bir de burada gelmiş birisi bana ceza kesiyor. Bunu saygısızlık olarak kabul ediyorum. PS VR yazdım diye daha bismillah ilk mesajda cezayı bas. PS VR'a gelene kadar neler var, neler ki dünyanın her yerinde PS VR ya da PS4 VR olarak biliniyor. Playstation Four Virtual Reality diye uzatmak mı gerekiyor? Bana açıklayın lütfen. Ha yok eğer "PS VR eksileri neler?" konu başlığından sponsorlarınız rahatsız oluyor da ondan mı korktunuz yani aklıma başka bir şey gelmiyor.

Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bahsettiğiniz konunun düzenleme işleminden önceki hali;
herkese selamlar. ilk mesajım oluyor buda.

ps vr almayı düşünüyorum ancak çoğu yerde hep artılarından bahsedilmiş.

birisi ps vr ile ilgili eksilerinden bahsederse memnun olurum. tşk.

PS VR yazdığınız için değil, konudaki bir yığın imla hatalarından dolayı uyarı almışsınız.
Technopat bir isimdir, kelime olarak bir anlamı yoktur.
Türkçe'nin de yalın bir dil olmadığını hatırlatalım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı