PS2 alınır mı?

Technopata öncelikle saygılar teşekkür ederim yazım hatası düzeltildi işareti var çok güzel olmuş ustam onu bilmiyorum ama PS 2 oyunları PC de oymak çok zor kasıyor PS 2 alınır mı evet alınır düşünmeden 11 bin oyunu var gelmiş geçmiş en çok satan konsolu PS 2 süper Nintendo Game boy advance sega master Sega Genesis ile toplam hddmde 5 bini aşkın oyun var çok güzel eski anılar Yenileniyor eski günler ne güzeldi be
Hocam islemcinizin tek cekirdek performansi ortqlama ustu ve bilgisayarinizdaki ekran karti hd grafik ilerisiyse vulkan ile acamayacaginiz oyun yok.

Hocam islemcinizin tek cekirdek performansi ortqlama ustu ve bilgisayarinizdaki ekran karti hd grafik ilerisiyse vulkan ile acamayacaginiz oyun yok.
Valla ustam çok bilmişlik yapmiyim pek bilmiyorum PC yi ama PS 2 benden sorulur diyebilirim uzun yıllardır üzerine çalışıyorum 4 GB ram 1 GB ekran kartım 4 çekirdekli işlemcim quad core 6600 sanırım oynanmıyor aynı şekilde i7 işlemcili yigenimin PC de açılmıyor donuyor PS 2 o kadar düşük olmasına rağmen gereksinimi PS 2 grafikleri düdük olduğu halde

Bir koleksiyoner olarak söylüyorum alınır.

Dosya Ekleri

• 20230501_123500.jpg
    20230501_123500.jpg
    134,4 KB · Görüntüleme: 12

Geri
Yukarı