PS2 alınır mı?

Eski oyunları oynamak istiyor gibiyim ama emin de değilim. 2021’de hala alınır mı? İnternette 200-300 arasına bulunuyor kırılmış oyunluları. Esnaf abilere sorsam daha ucuza alabilir miyim?
Bilgisayarınız var ise PS2'ye çıkan oyunların çoğu PC'ye de çıktı, PS2 emulator ile de PS2 oyunlarını oynayabilirsiniz.

Eski oyunları oynamak istiyor gibiyim ama emin de değilim. 2021’de hala alınır mı? İnternette 200-300 arasına bulunuyor kırılmış oyunluları. Esnaf abilere sorsam daha ucuza alabilir miyim?
Eğer fena olmayan bir bilgisayarın varsa neredeyse tüm oyunların PCSX2 emülatörü ile oynayabilirsin. Almaya değmez çünkü hepsi eskimiş ve baya kullanılmış PS2'lerin.

Bir ara ben de nostalji yapma amacli eski oyunlari cikarip oynamaya calismistim. Eskiden aldigim zevki alamadim nedense. Birkac ay önce ise tüm PS2 oyunlarini makul bir fiyattan satisa cikarmistim.

Eger merakiniz varsa, arkadaslarin da dedigi gibi emülatör kurarak oynayabilirsiniz.

Ps2 alırsan slim al ps3alırsan ps2 oyunları oynatan ps3 al herhangi ps3ü alırsan ozaman psnden satın alırsan ps2 oyunlarında zarar edersin ben yaptım ps2 al oyunlarıda ucuz konsolda ps3ü ps3 oyun için al oyunları indirme ama cd al daha ucuz

Bu arada ben ps2ye hdmi kablosu almıştım görüntüyü daha iyiyapıyor oyunların

Geri
Yukarı