PS2 fat mı Slim mi daha iyi?

• Konuyu başlatan xoxm
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 110

xoxm

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba bu zamana kadar hiçbir PS modeline sahip olmadım. Geçen PS2 incelemesi gördüm ve artık almak istiyorum. İki farklı kasa tipi var hangisini almalıyım, fat mi Slim mi?

Soğutma anlamında fat kasa daha iyiydi lakin sesi de slime göre yüksekti diye hatırlıyorum. Bende slim var şu an maalesef okuyucu lensi bozuldu sanırım çoğu ps2'nin kaderi böyle. Bir detay daha hatırlıyorum o da fat kasalarda sanırım hdd yerleştirebiliyorsunuz.

Bir süre önce ben de PS2 kafaya koymuştum. Ama ortalama veya biraz üstü bir bilgisayar sahibi iseniz PCSX2'ye bir bakın. Öyle bir bakayım diye Enthusia Professional Racing indirdim. Kariyer modunu sömürüyorum şu an :D Daha da güzeli Mac uyumluluğu da var ve o da gayet güzel çalışıyor.
O tür bir imkanınız yoksa da emin olun fat veya slim hiç fark etmez o kadar güzel ve oynanması gereken oyun var ki, mutlaka değerlendirilir, üzmez hocam.

Bir süre önce ben de PS2 kafaya koymuştum. Ama ortalama veya biraz üstü bir bilgisayar sahibi iseniz PCSX2'ye bir bakın. Öyle bir bakayım diye enthusia Professional racing indirdim. Kariyer modunu sömürüyorum şu an :D daha da güzeli Mac uyumluluğu da var ve o da gayet güzel çalışıyor.
O tür bir imkanınız yoksa da emin olun fat veya Slim hiç fark etmez o kadar güzel ve oynanması gereken oyun var ki, mutlaka değerlendirilir, üzmez hocam.

İyi bir bilgisayarım yok zaten konsolun kendisi ile ilgileniyorum ben Slim almayı.
Düşünüyorum schp 700X gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı