PS2 Grafikler Neden Kötü Gözüküyor?

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B

Roux

Kilopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
PS2'de yanında verilen "AV" kablosunu kullanarak küçük bir TV'de görüntü alıyorum fakat görüntü çok kötü. Need for Speed oynarken ileriyi göremiyorum. Kare kare. Bunun için ne almam, ne yapmam gerekir?

Normal bir televizyonda deneme şansın var mı? Tüplü TV'den kaynaklı olabilir. Ayrıca PS2'den güzel grafikler bekleme düz modeli 20, slim modeli 16 yıllık bir cihaz. Fazla büyük ekrana takınca görüntü bulanık oluyor. Çözünürlüğü çok düşük. :D

Pcsx2 emulatörden sana kıyaslama örneği atayım.

İlk resim native ps2 çözünürlüğü
İkinci resim 3x-native (1080p) çözünürlüğü

Benim tavsiyem pcniz iyi ise emulatör tercih edin bu tarz konsollarda. Oyunların yüzde 95'i sıkıntısız çalışıyor zaten ps2 emulatörde.

Dosya Ekleri

• p3fes (2).png
    p3fes (2).png
    544,1 KB · Görüntüleme: 58
  • p3fes (1).png
    p3fes (1).png
    556,3 KB · Görüntüleme: 64
Normal bir televizyonda deneme şansın var mı? Tüplü TV'den kaynaklı olabilir. Ayrıca PS2'den güzel grafikler bekleme düz modeli 20, slim modeli 16 yıllık bir cihaz. Fazla büyük ekrana takınca görüntü bulanık oluyor. Çözünürlüğü çok düşük. :D
Benim ki slim model. TV de çok büyük değil. Küçük LCD bi TV. Normal TV de ise AV girişi yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı