PS2 ne kadar eder?

The10thDoctor

Hectopat
Yer
TARDIS
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer Nitro 5 NH.QFLEY.004
Intel Core I5-12500H
Kingston DDR4 3200 MHz 16 GB RAM
RTX 3050Ti
Samsung 512 GB M.2 SSD
Meslek
Time Lord
Evin bodrumunda PS2 Slim buldum, 3 kumandası var ve kabloları falan her şey var. CD ile çalışıyor mu diye kontrol ettim. Oyunlar sorunsuz çalışıyor. Pek satmakla uğraşacağımı zannetmiyorum sadece merak ettim ne kadara gider diye.

400 civarı edebilir. Cihazın durumuna da bağlı.

Biraz PS2'nin depolama alanına bağlı ama genel fiyatlar 300₺ - 600₺ aralarında oluyor.

Evin bodrumunda PS2 Slim buldum, 3 kumandası var ve kabloları falan her şey var. CD ile çalışıyor mu diye kontrol ettim. Oyunlar sorunsuz çalışıyor. Pek satmakla uğraşacağımı zannetmiyorum sadece merak ettim ne kadara gider diye.

Memory Card'ın falan varsa 450 TL falan yoksa 350 400 arası eder diye düşünüyorum.

PS2'nin depolama alanı yok.
PS2 Fat ise network adaptör ile takılıyor HDD. Slimlere adaptör çıkarmışlardı HDCombo diye ama piyasada yok hiç onlardan şuan HDD Slimlere ya lehim yapılarak ya da USB olarak takılıyor. Yani evet Sony tarafından depolama birimi yok Slim'ler için ama Fat'lar için yapıldı hatta Sony PS2 için PSN çalışmaları yaptı ilk PSN PS2 için cikicakti sonra çıkmadı iptal oldu. PS2 için PSN tarihin küflü sayfalarına karıştı.
Slim mi Fat mı ?
HDD ve ya çip varmı ?
Lens durumu nedir ?

Son düzenleme:
Slim.
Lens sorunu ne acaba?
PS2 Fat ise network adaptör ile takılıyor HDD. Slimlere adaptör çıkarmışlardı HDCombo diye ama piyasada yok hiç onlardan şuan HDD Slimlere ya lehim yapılarak ya da USB olarak takılıyor. Yani evet Sony tarafından depolama birimi yok Slim'ler için ama Fat'lar için yapıldı hatta Sony PS2 için PSN çalışmaları yaptı ilk PSN PS2 için cikicakti sonra çıkmadı iptal oldu.

Slim mi Fat mı ?
HDD ve ya çip varmı ?
Lens durumu nedir ?

Geri
Yukarı