PS2 ne kadar eder?

3 DS var 0 ayarında.
MC yok
Çip var diye biliyorum ama tam olarak hatırlamıyorum. Olmayadabilir.
Kaç adet DualShock var? Kol yani.
Memory Card var mı?
Çip var mı diye de sormuştum ama korsan CD DVD açabiliyor mu diye sorayim ben direkt.

PS2 Slim'lerde Sony, mod çipi işine uyandı ve çipli makinelerde disk okuyucu lazere daha fazla voltaj yollanıp daha kolay bozulmasını sağladı. Arkadaş bunu soruyor.

Onlar ilk çıkan M3 gibi ciplerde oluyordu ama onlardan artık yoktur diye düşünüyorum ama çipin asıl amacı oyun orjinalliğini kontrol eden entegreyi engellemek bypass etmek ama o zamanlar öyle çipler vardiki cip bozulduğu zaman PS2'yi de yakıyordu. Ama sonradan yeni çipler ile bu sorunların önüne geçtiler.
3 DS var 0 ayarında.
MC yok.
Çip var diye biliyorum ama tam olarak hatırlamıyorum. Olmayabilir de.

Şimdi olay çip olup olmamasına bağlı bu zamanda çipsiz PS2 almak parayi çöpe atmak olur ama öyle süs amaçlı duracaksa alabilir. Çip varsa da M7 gibi bir çip olduğunu düşünüyorum ya da PS2'yi açtığında modbo, matrix gibi logolar goruyonmu bir ihtimal bu ikisinden biri olabilir bu çiplerin boot logosu var eğer varsa dediğim yazılardan buradan bildirin.

Son düzenleme:
Onlar ilk çıkan M3 gibi ciplerde oluyordu ama onlardan artık yoktur diye düşünüyorum ama çipin asıl amacı oyun orjinalliğini kontrol eden entegreyi engellemek bypass etmek ama o zamanlar öyle çipler vardiki cip bozulduğu zaman PS2'yi de yakıyordu. Ama sonradan yeni çipler ile bu sorunların önüne geçtiler.
M3'ten kastın Modbo 3.0 mı yoksa Messiah çipler mi? Çip yapan kişiler genellikle dirençler ile yapılmış basit bir koruma devresi de koyuyorlar ayrıca.

Yeni konular

Geri
Yukarı